Instagram ünlüler

Ersin Korkut Instagram Üzerinden Gerçeği Açıkladı

Sosyal medyada geçtiğimiz günlerde BKM mutfak oyuncularından biri olan Ersin Korkut Instagram hesabından hakkında dolaşan iddalara cevap verdi. İddialara kısa bir süre sonra bir fotoğrafta eklendi. Söz konusu iddialara göre Hakkari Cizre ilçesinde sözde özerlik iddiası yapan belediye başkanı ile Ersin Korkut’un miting yaptığı ileri sürüldü. Bu yönde ortaya atılan resimde de belediye başkanının konuşma yaptığı alanda Ersin Korkut’un da olduğu resimlerle orta atıldı. Ünlü isim ise haberi duyar duymaz gerçeği açıkladı. Söz konusu resmin sadece fotomontaj olduğunu ileri süren ünlü isim resmi gerçeğini Instagram üzerinden yayınlayarak bir açıklama yaptı.

Söz konusu açıklamasında; “Bir süredir, sosyal medya üzerinden şahsıma yönelik pervasızca, hiçbir dayanağı olmayan ithamlarla bezeli, beni ve çalıştığım kurumu itibarsızlaştırmaya yönelik provakatif bir kampanya sürdürülmektedir. Nedenini ve kaynağını anlayamadığım biçimde, yukarıda orijinalini görebileceğiniz fotoğrafım, bir partinin seçin minibüsünün üzerindeymişim hissi yaratacak şekilde montajlanmasıdır. Ülkemizin zor günlerden geçtiği böylesi bir dönemde gerçekleştirilen bu eylemi herhangi bir vicdan terazisinde tartmak mümkün değildir. Dil, din ve iade özgürlüğüne inana bir insan olarak buradan açıkça belirtmek isterim ki, tutabileceğim tek taraf savaşsız, terörsüz ve linç kültüründen uzan bir ortamının tarafıdır. Son dönemde yaşanan olaylarda hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağılığı diler, hakkımda gerçekleştirilen bu çirkin kampanyaya itibar edilmemesini rica ederim” ifadelerini kullanan ünlü isim böylece iddiaları ilk ağızdan yalanlamış oldu. Konu hakkında adli bir işlem yapılıp yapılmayacağı merak konusu olurken ünlü oyuncuya eleştiriler gelmeye devam etti.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/aylik-begeni

Ersin Korkut Instagram Üzerinden Gerçeği Açıkladı
4.5 (89.58%) 288 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Arama Geçmişi Temizleme Sorunu başlıklı makalemizde Instagram Arama Geçmişi, Instagram Arama Geçmişi Temizleme ve Instagram format hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ozan Yanar Beşiktaş Forma Hediyesi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir