Instagram ünlüler

Esra Erol Instagram Hesabından Duygularını Paylaştı

Yaklaşık 1 hafta kadar önce ikinci kez annelik heyecanını tadan Esra Erol Instagram hesabından bebeğini kucağına alır almaz mutluluğunu paylaştı. Doğum nedeniyle bir ay süre ile ekranlara veda eden ünlü isim bu süreçte bebeği ile ilgilenmeye başladı. Tabi bunun yanında hayranlarını da habersiz bırakmak istemeyen ünlü sunucu Instagram paylaşımlarıyla takipçileriyle iletişime geçmeye devam etti. Bu bağlamda Esra Erol’un son Instagram paylaşımı ise duygularını dile getirmeye yönelik oldu.

Ailesi ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımına “Yaşamın, mucizenin yaşandığı anlarda ki hisleri tarif etmek kolay değil… Sadece sevincim de bile gözyaşı var. Ne yollardan geçtim, ne süreçler atlattım. Boğazım düğüm düğüm olduğunda bile anlatamadım yaşadığım acıyı, kendimi üzerken çevremi üzmemeye özen gösterdim. Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında, bir tarafım hep kırılgan. Ama tevekkül ettim. Sabrettim ve her zaman olduğu gibi yaratana sığım. Hamdolsun bugüne, hamdolsun bu yaşadığım duygulara. Ömer’imi kucakladım ya, binlerce şükür, iki kolumda evlatlarım. İkisi de Allah’ın emanetleri. Evdeki düzen, yeniden öğrendiklerimle çok şükür daha iyiyim. Hepinizi sevgiyle selamlarım.” İfadelerini de ekledi. Ünlü isim bu paylaşımıyla büyük beğeni toplarken eski günlerini de unutmadığını da göstermiş oldu. Başarılı ismin ne zaman ekranlara geri döneceği ise net olarak bilinmiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme

Esra Erol Instagram Hesabından Duygularını Paylaştı
4.5 (89.32%) 444 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılacak? başlıklı makalemizde Instagram Çoklu Hesap, Instagram Çoklu Hesap açma ve Instagram Çoklu Hesap desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ronaldo Instagram Hesabı Adresi 2019
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir