Instagram ünlüler

Esra Erol Duygularını Instagram Hesabından Anlattı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Yaklaşık 1 hafta kadar önce ikinci kez annelik heyecanını tadan Esra Erol, bebeğini kucağına alır almaz Instagram paylaşımı yaparak mutluluğu dile getirmişti. Doğum nedeniyle bir ay süre ile ekranlara veda eden ünlü isim bu süreçte bebeği ile ilgilenmeye başladı. Tabi bunun yanında hayranlarını da habersiz bırakmak istemeyen ünlü sunucu Instagram paylaşımlarıyla takipçileriyle iletişime geçmeye devam etti. Bu bağlamda Esra Erol’un son Instagram paylaşımı ise duygularını dile getirmeye yönelik oldu.

Ailesi ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımına “Yaşamın, mucizenin yaşandığı anlarda ki hisleri tarif etmek kolay değil… Sadece sevincim de bile gözyaşı var. Ne yollardan geçtim, ne süreçler atlattım. Boğazım düğüm düğüm olduğunda bile anlatamadım yaşadığım acıyı, kendimi üzerken çevremi üzmemeye özen gösterdim. Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında, bir tarafım hep kırılgan. Ama tevekkül ettim. Sabrettim ve her zaman olduğu gibi yaratana sığım. Hamdolsun bugüne, hamdolsun bu yaşadığım duygulara. Ömer’imi kucakladım ya, binlerce şükür, iki kolumda evlatlarım. İkisi de Allah’ın emanetleri. Evdeki düzen, yeniden öğrendiklerimle çok şükür daha iyiyim. Hepinizi sevgiyle selamlarım.” İfadelerini de ekledi. Ünlü isim bu paylaşımıyla büyük beğeni toplarken eski günlerini de unutmadığını da göstermiş oldu. Başarılı ismin ne zaman ekranlara geri döneceği ise net olarak bilinmiyor.

Esra Erol Duygularını Instagram Hesabından Anlattı
4.5 (89.32%) 444 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Çoklu Hesap Nasıl Kullanılacak? başlıklı makalemizde Instagram Çoklu Hesap, Instagram Çoklu Hesap açma ve Instagram Çoklu Hesap desteği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Hesabımı Yanlışlıkla Sildim Nasıl Geri Açabilirim 2019 Çözüldü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir