Instagram ünlüler

Eurovision Birincisi Mans Zelmerlow Ölüm Tehdidi

Mans Zelmerlow Eurovision birincisi olduktan sonra bir çok kesim tarafından beğenildi. Bu sene düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasında ne yazık ki ülkemiz yer almadı. Siyasi ilişkilerin yarışmaya karıştırılması nedeniyle aldığımız bu karar nedeniyle bu sene Eurovision yarışması da devlet televizyonunda yayınlanmadı. Tüm bunlarla beraber yarışmaya bizim adımıza “O Ses Türkiye” yarışmasının birincisi olan Elnur katıldı. Bir nebze de olsa bizi de temsil eden Elnur ise istediğini alamadı ve dereceye giremedi. Yarışmanın birincisi ise İsveç adına yarışan Mans Zelmerlow oldu. “Hereos” şarkısı ile büyük beğeni toplayan sanatçı birinci olmasının ardından da çok konuşulmaya başlandı. Bir anda popüler olan ünlü isim sosyal medya hesaplarından da büyük ilgi görmeye başladı.

Bununla birlikte Mans Zelmerlow yarışmadan sonra yaptığı paylaşımda büyük tepki çekti. Söz konusu paylaşımın tepki çekmesinin nedeni ise ünlü şarkıcının paylaşımda Arnavutluk bayrağını ayaklarının altında tutması oldu. Bilmeyerek ya da bilerek mi yaptı bilinmez ama ünlü isme bu yönde Instagram üzerinden büyük tepkiler geldi. Hatta bu tepkiler Instagram hesabından da gelen mesajlarla da sınırlı kalmadı. Bunun dışında Eurovision birincisine ölüm tehditleri yapılmaya başlandı. Konu bu derece büyüyünce herkes Mans Zelmerlow’dan bir açıklama beklemeye başladı. Tüm bu baskılara rağmen ünlü ismin bir açıklama yapmaması da dikkatlerden kaçmadı. Mans Zelmerlow yakın zamanda bu konu ile ilgili bir mesaj yayınlaması da beklentiler arasında.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Eurovision Birincisi Mans Zelmerlow Ölüm Tehdidi
4.5 (89.9%) 210 votes

Bir önceki yazımız olan Sahra Survivor Vedası Olay oldu başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Sahra Instagram ve Survıvor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Burcu Güneş Para Sıkıntısı Yaşıyor İddialarını Cevapladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir