Instagram ünlüler

Evan Antin Instagram’ın Yeni Fenomeni Olmayı Başardı

Gün geçmiyor ki Instagram’da yeni bir fenomen ortaya çıkmasın. Her ne kadar artık fenomen olmak için mutlaka fark yaratmak gerekiyor düşüncesi hakim olsa da hala sadece fiziği ve duruşuyla fenomen olmayı başaran kullanıcılar yok değil. İşte bu kullanıcılardan birisi de Evan Antin oldu. Veteriner olarak meslek hayatına devam eden Evan Antin’i meslektaşlarından ayıran özelliği ise yakışıklılığı. Hem spor koçluğu hem de veterinerlik yapan fenomen isim hayvanlara olan ilgisi nedeniyle bu mesleği seçtiğini ve mesleğini sevdiğini belirtiyor.

Tüm bunlarla beraber fenomen haline gelen ismin paylaşımları da sosyal medyayı sallıyor. Fiziği ile dikkat çekmeyi başaran yeni fenomen Evan Antin aslında şuan için sadece 80 bine yakın bir kullanıcı sayısına sahip. Fakat son paylaşımlarından sonra bir anda 2-3 bin kullanıcı kazanmaya başlayan yeni fenomen çok kısa bir süre içerisinde bu rakama ulaşmayı başarmış. İşinde de oldukça başarılı olan yakışıklı veteriner sosyal medyanın en ünlü veterinerlerinden biri olmayı da başardı. Sadece mesleğiyle değil paylaşımlarıyla da beğeni toplayan ünlü isim yakın zamanda fenomenliği hakkında da bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada fenomen olmak için ekstra bir çaba sarf etmediğini dile getiren Evan Antin yakın zamanda çok daha fazla takipçi kazanmayı başaracak gibi. Zira sadece bir hafta içerisinde 2-3 paylaşımla yeni fenomenin 4-5 bin takipçi kazanmayı başardığı da belirtiliyor.

Evan Antin Instagram’ın Yeni Fenomeni Olmayı Başardı
4.5 (90.46%) 283 votes

Bir önceki yazımız olan Rihanna’nın Kulaklığına Birçok Kullanıcı Talip Oldu başlıklı makalemizde Anti albüm, Instagram ünlüler ve Rihanna hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir