Ezgi Mola

Ezgi Mola Çocukluk Fotoğrafıyla Gündem Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Daha önce sinema filmleri ve Tolga Çevik ile yaptığı “Arkadaşım hoş geldin” programı ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Ezgi Mola son dönemin en çok konuşulan kadın komedyenlerinden birisi olarak da dikkat çekmeye başladı. Özellikle bir dönem oldukça kilolu olmasının ardından birden zayıflamasıyla iyiden iyiye gündem olan ünlü ismin son dönemde sosyal medya uygulamalarında yaptığı paylaşımlarla da takipçilerini kahkahaya boğuyor. Son olarak kendisine bir YouTube kanalı açan ünlü isim yaptığı taklitler ile herkesi güldürmeyi de başarıyor.

Tüm bunlarla beraber ara ara kilolu dönemine ilişkin paylaşımlar yaparak kendisiyle ne kadar barışık olduğunu da gösteren ünlü ismin son paylaşımıyla da büyük oradan beğeni kazandı. Zira Instagram üzerinden paylaşım yapan ünlü isim bu kez çocukluğuna ilişkin bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafına ayrıca “Rock müzik benim için bir yaşam biçimiydi… #akmarlıgençlik Tek sıkıntı şişmanlıktan ifademin kaybolması” ifadelerini de ekleyen ünlü isim bir kez daha takipçilerini kahkahaya boğmayı da başardı. Ünlü ismin bu paylaşımında yine kilolu olarak yer alması da takipçilerinden mesajlar almasına neden oldu. Gelen mesajlara ise Ezgi Mola her hangi bir karşılık vermedi.

 

 

Ezgi Mola Çocukluk Fotoğrafıyla Gündem Oldu
4.5 (89.39%) 328 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Takip Edilen Hesaplardan Nasıl Uyarı Alınır? başlıklı makalemizde Instagram anlık paylaşım uyarısı, Instagram anlık takip ve Instagram paylaşım uyarısı hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Takipçi Sayısında Yer Alan K ve M harflerinin Anlamı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir