Ezgi Mola Instagram Hesabından Nagihan Taklidi Yaptı

Ezgi Mola Instagram Hesabından Nagihan Taklidi Yaptı

instagram takipçi satın al instatakipci

Ezgi Mola Instagram hesabından ünlülerin taklidi yapmaya devam ediyor. Hemen her sene Survıvor yarışmalarında olduğu gibi yine ekranları domine etmeyi başardı. Haftanın 5 günü yayınlanmasına karşın yayınlandığı hemen her gün reyting sıralamalarında ilk sırada yer aldı. Yarışmada bu dönem en çok konuşulan yarışmacı ise Nagihan Karadere oldu. Milli atlet olan ünlü isim ünlüler kadrosundan yarışmaya dahil olduğundan bu haftaya kadar sürekli yarışmalarda ortaya koyduğu performans ile beğeni topladı. Fakat performansına karşılık olarak Nagihan’ın sürekli taraf değiştiriyor. Hemen her yarışmacının kendisini kıskandığını düşünmesi ünlü ismin gündeme gelmesindeki en büyük etken oldu.

Artık Acun Ilıcalı’nın kendi hesabından bile Nagihan’ın bu videolarını paylaşmasıyla beraber sosyal medyada da gündeminde. Ünlü ismin taklitleri de sosyal medyanın en çok konuşulan paylaşımları olarak dikkat çekiyor. Zira bu konuda son paylaşımları da ünlü oyuncu Ezgi Mola yaptı. Kendisi gibi oyuncu olan Enis Arıkan ile çektikleri kısa Survıvor videolarında Nagihan’ın taklidini yapan Ezgi Mola bu taklitleriyle ise takipçilerini kırdı geçirdi. Oldukça başarılı bulunan taklitlerini de yavaş yavaş bir seri haline getiren Ezgi Mola Instagram hesabından Nagihan paylaşımları daha uzun sürede gündem de kalacak gibi. Paylaşımlara gelen beğeni ve yorum sayısından da bu durumu net bir şekilde anlamak mümkün.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme 

Sinema filmleri ve Tolga Çevik ile yaptığı “Arkadaşım hoş geldin” programı ile adından sıkça söz ettirmeyi başaran Ezgi Mola Instagram hesabından paylaştı fotoğraf ile gündemde. Ezgi Mola son dönemin en çok konuşulan kadın komedyenlerinden birisi olarak da dikkat çekmeye başladı. Özellikle bir dönem oldukça kilolu olmasının ardından birden zayıflamasıyla iyiden iyiye gündem olan ünlü ismin son dönemde. Sosyal medya uygulamalarında yaptığı paylaşımlarla da takipçilerini kahkahaya boğuyor. Son olarak kendisine bir YouTube kanalı açan ünlü isim yaptığı taklitler ile herkesi güldürmeyi de başarıyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Tüm bunlarla beraber ara ara kilolu dönemine ilişkin paylaşımlar yaparak kendisiyle ne kadar barışık olduğunu da gösteren ünlü ismin son paylaşımıyla da büyük oradan beğeni kazandı. Zira Instagram üzerinden paylaşım yapan ünlü isim bu kez çocukluğuna ilişkin bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafına ayrıca “Rock müzik benim için bir yaşam biçimiydi… #akmarlıgençlik Tek sıkıntı şişmanlıktan ifademin kaybolması” ifadelerini de ekleyen ünlü isim bir kez daha takipçilerini kahkahaya boğmayı da başardı. Ünlü ismin bu paylaşımında yine kilolu olarak yer alması da takipçilerinden mesajlar almasına neden oldu. Ezgi Mola Instagram hesabına gelen mesajlara her hangi bir karşılık vermedi.

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Ezgi Mola Instagram Hesabından Nagihan Taklidi Yaptı
4.5 (89.73%) 481 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir