Ezgi Mola Instagram

Ezgi Mola’nın Nagihan Taklidi Instagram’ı Salladı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Hali hazırda yayın hayatına devam eden Suvıvor 2016 yarışması, hemen her sene Survıvor yarışmalarında olduğu gibi yine ekranları domine etmeyi başardı. Haftanın 5 günü yayınlanmasına karşın yayınlandığı hemen her gün reyting sıralamalarında ilk sırada yer alan yarışmada bu dönem en çok konuşulan yarışmacı ise Nagihan Karadere oldu. Milli atlet olan ünlü isim ünlüler kadrosundan yarışmaya dahil olduğundan bu haftaya kadar sürekli yarışmalarda ortaya koyduğu performans ile beğeni topladı. Fakat performansına karşılık olarak Nagihan’ın sürekli taraf değiştiriyor olması ve hemen her yarışmacının kendisini kıskandığını düşünmesi ünlü ismin gündeme gelmesindeki en büyük etken oldu.

Artık Acun Ilıcalı’nın kendi hesabından bile Nagihan’ın bu videolarını paylaşmasıyla beraber sosyal medyada da gündem olan ünlü ismin taklitleri de sosyal medyanın en çok konuşulan paylaşımları olarak dikkat çekiyor. Zira bu konuda son paylaşımları da ünlü oyuncu Ezgi Mola yaptı. Kendisi gibi oyuncu olan Enis Arıkan ile çektikleri kısa Survıvor videolarında Nagihan’ın taklidini yapan Ezgi Mola bu taklitleriyle ise takipçilerini kırdı geçirdi. Oldukça başarılı bulunan taklitlerini de yavaş yavaş bir seri haline getiren Ezgi Mola’nın Nagihan paylaşımları daha uzun sürede gündem de kalacak gibi. Paylaşımlara gelen beğeni ve yorum sayısından da bu durumu net bir şekilde anlamak mümkün.

Ezgi Mola’nın Nagihan Taklidi Instagram’ı Salladı
4.5 (89.73%) 481 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Eski Logoya Geri Dönüş İmkanı başlıklı makalemizde Instagram logo, Instagram yeni tasarım ve Instagram’da Eski Logoya Geri Dönme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Logo Değişiminin Önünü Kapadı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir