Facebook 24 Saat Canlı Yayın

Facebook 24 Saat Canlı Yayın Desteği Sunmaya Hazırlanıyor

Facebook 24 saat canlı yayın desteğini sunmasıyla beraber kullanıcı sayısının yükseldiği söylemek mümkün. Son 5 yıl içerisinde yakaladığı yükseliş sonrasında uygulamanın 1,6 milyar kullanıcıya ulaştığını biliyoruz. Çin başta olmak üzere birçok dev ülke nüfusunu bile geride bırakan bu kullanıcı sayılarıyla beraber sosyal medyanın lideri halin gelen Facebook. Gördüğü bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak ve gördüğü ilginin devamını sağlamak için sürekli yeni sistem güncellemesi haberlerini de vermeye başladı. Özellikle son dönemde bu konuda bir hayli değişiklik haberi veren Facebook. Sosyal medya alanında hemen her şeyi karşılayan bir uygulamaya dönüşmek için canlı yayın konusunda da yeni atılımlar yapmaya başlamıştı.

Son dönemde moda haline gelen canlı yayın özelliğini açan ve kullanıcılara 90 dakika boyunca yayın yapma imkanı sundu. Facebook aldığı olumlu tepkilerden sonra bu alanda yeni birkaç atılıma daha gittiğini açıkladı. Zira yapılan açıklamada artık canlı yayın özelliğinin güncelleneceğini belirtti. Yapılan bu güncelleme sonrasında kullanıcılara 24 saat canlı yayın yapma imkanı sunulacağı belirtildi. 24 saat boyunca canlı yayın yapma özelliğinin yanı sıra kullanıcıların tüm bu canlı yayınları sistem üzerinde depolayarak daha sonra görüntülenebilir hale getireceği de açıklandı. Facebook tarafından yapılan güncelleme açıklamasıyla beraber gözler bir kez daha Facebook’a çevrilirken güncellemenin ne zamana geleceği de şimdiden merak konusu oldu. Zir abu noktada Facebook’un epey bir aceleci olduğunu da belirtelim.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/twitter/takipci

Facebook 24 Saat Canlı Yayın Desteği Sunmaya Hazırlanıyor
4.5 (89.8%) 400 votes

Bir önceki yazımız olan Saadet Işıl Aksoy Instagram Hesabından Kördüğüm Teşekkürü başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Saadet Işıl Aksoy hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Şeyda Coşkun Instagram Hesabından Paylaştığı İlginç Paylaşım
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir