Facebook Beğeni Hilesi Zararlı Mı?

Facebook kullanıcıları, popüler olmak ya da farklı bir amaç için beğeni sayılarını arttırmak isteyebilir. Facebook beğeni hilesi de bunlardan bir tanesidir ve bazı kullanıcılar söz konusu yöntemin zararlı olup olmadığını merak etmektedir.

Facebook Beğeni Hilesi Nedir?

Facebook kullanıcıları gerek sayfalarına gerekse de yaptıkları paylaşımlara yapılan beğeni sayısının fazla olmasını isterler. Bunun için normalde ciddi zaman harcamaları ve kaliteli içerik üretmeleri gerekir. Fakat beğeni hilesi denilen yöntem ile bunların hiçbirisine gerek kalmadan kısa sürede beğenilerin istenilen seviyelere kadar çıkartılması mümkündür. Dolayısıyla da insanlar bu kolay yöntemi tercih etmekte ya da araştırmaktadır.

Facebook kullanıcılarının beğenilerini kısa yoldan arttırmalarını sağlayan beğeni hilesi, sadece bir butona basılarak beğeni sayısının istenilen seviyelere gelmesini sağlamaktadır. Fakat bu işlemin ücretli ve ücretsiz olanları vardır. Kullanıcılar kendi durumlarına göre bunlardan bir tanesini tercih edebilir.

Facebook Beğeni Hilesinin Zararı Var Mı?

Facebook kullanıcılarına çok büyük bir kolaylık sağlayan beğeni hilesinin zararı olup olmadığı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Öncelikle bu hileyi yapmak için kullanılacak olan yol çok önemlidir. Ücretsiz olarak bazı siteler beğeni sayısını arttırmayı vadediyor. Fakat bu sitelerin önemli bir kısmının amacı kullanıcıların hesap bilgilerini çalmaktır. Bunu da siteye giriş için hesap bilgilerini sorarak yapıyorlar. Yani ücretsiz olarak bir site beğeni hilesi yapıyor ise bunu yapmak için kullanıcıların Facebook hesap bilgileri ile siteye girmeleri gerekiyor. Böylece Facebook hesapları çalınmış oluyor.

Ücretli olarak Facebook beğeni hilesi yapan yerler de vardır. Bunların bir kısmı hesap bilgilerini istememektedir. Fakat burada da şöyle bir risk meydana gelmektedir. Söz konusu sitelerin bir kısmı organik olmayan yani bot olarak bilinen hesaplardan beğeni yapmaktadır. Bu durum bazen Facebook’un dikkatini çekmekte ve ya beğenileri silmekte ya da hesabı kapatmaktadır. Dolayısıyla da böyle bir risk de vardır.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Felipe Melo’nun Eşi Instagram’dan İsyan Etti

Facebook Beğeni Hilesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu hile yapılacak ise kesinlikle kullanıcı adı ve şifrenin verilmemesi gerekir. Çünkü bu çok büyük bir risktir ve kullanıcıların hesaplarını direkt kaybetmelerine neden olacaktır. Ayrıca olabildiğince doğal yollardan beğenilerin arttırılması çok daha faydalı olacaktır.

Facebook Beğeni Hilesi Zararlı Mı?
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Instagrama Kaydolma ve Hesap Açma başlıklı makalemizde instagram hesap açma ve instagram kaydol hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Facebook Beğeni Hilesi Zararlı Mı?” üzerine 5 düşünce

 1. Hacer SEZGİN

  Facebook beğeni almak istiyorum. Ancak kesinlikle hesabım bir zarar görürmü bunu öğrenmek isterim.

  Cevapla
 2. Meryem ATABAN

  Ben beğeni aldım bir zamanlar iyi oldu. Geri dönüşler güzel oluyor fakat bir süre sonra beğeniler azalmaya başlıyor. Neden olabilir?

  Cevapla
 3. Saim GÜNER

  Ben aldım çok memnunum. Artık paylaşımlarım daha çok izleniyor ve beğeni alıyor. Abone sayımda bile artış oldu. Emeğiniz için teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz.

  Cevapla
 4. Kerim İSTEK

  Sitelerin birine girdim bedava beğeni alacağım diye saatlerce uğraştım ama nafile. Meğerse oradan oraya gönderiyorlarmış. Takipçi satın adım şimdi sayfam büyük bir büyüme aldı. Boşuna uğraşmayın profesyonel birinden yardım alın

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir