Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook Müşteri Hizmetleri

Facebook müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için neler yapmalısınız? En sık kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında Facebook gelmektedir. Facebook’ta çeşitli sebeplerden ötürü kullanım sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Sorunların nasıl çözüleceğini bilmiyorsanız, bu konuda size yardımcı olmak için Facebook müşteri hizmetleri hakkında bilgi vereceğiz.

Kullanıcıların yaşamış olduğu sorunları çözmek için yardımcı olan müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabilir, şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sizler için Facebook’la iletişime geçebilmeniz için gerekli bilgileri aktarıyoruz.

Facebook Müşteri Hizmetlerine Ulaşma

Facebook müşteri temsilcisi ile kurmuş olduğunuz bağlantı sayesinde, artık sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Bizler de adım adım sorunlarınızı nasıl aktaracağınızı paylaşacağız:

  • Herhangi bir tarayıcı üzerinden Facebook’a giriş yapın.
  • Daha sonra sayfanızı açtığınız zaman, arama kısmına “facebook.com/help/contact/357439354283890” kodunu girin ve daha sonra işleme başlamak için Enter tuşuna basın.
  • Karşınıza giriş sorununuzu bildirebileceğiniz bir alan çıkacaktır. Burada sizlerden istenilen bilgileri doldurmanız gerekmektedir.
  • İletişime geçilmesini istediğiniz e-posta adresini, sorununuzun açık halini yazmalısınız. Eğer ekran görüntüsü aldıysanız, burada dosya olarak paylaşabilirsiniz.
  • Sorununuz ne ise açıkça yazın. Örneğin: “Hesabım çalındı”, “Açtığım sayfa kapatıldı”, “Facebook’a giriş yapamıyorum” vb. sorunlarınızı yazın.
  • İşleminizi tamamladıktan sonra size bir bilgi mesajı gelecek. Bu bilgi mesajı içerisinde “Facebook ile kurmuş olduğunuz bağlantı için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılacaktır” bilgi notu bulunmaktadır.
  • Facebook destek mail olarak size geri dönüş yapacaktır. Bu sebeple e-posta adresini doğru yazmanız iyi olacaktır.

Geri dönüşü en erken 24 saat en geç 1 hafta içerisinde alacaksınız. Facebook destek ekibi, konu ile ilgili mesajınızı inceleyerek, sizin için en doğru işlemi yapacaktır.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook Destek Mail Adresleri

Facebook destek ekibine direkt olarak mesaj atabilirsiniz. Ülkemize ait şu mail adreslerini, sorunlarına göre kullanabilirsiniz:

Belirtilen bu adresler ile Facebook ile direkt iletişime geçebilirsiniz. (Facebook Destek)

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Facebook Marketplace

Facebook Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Facebook, 2006 yılında Mark Zuckerberg tarafından hayatımıza dâhil edilmektedir. Sosyal ağ platformların ilki olarak bilinen Facebook, aktif bir şekilde kullanılmaktadır. İnsanlar arasında paylaşım yapılmasını sağlayan uygulamada sorunlarınızın çözülebilmesi için müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Facebook müşteri hizmetleri numarası ile mail yerine direk müşteri hizmetlerinden hizmet alabilirsiniz. Ancak her gün sabah saat 09.00 ila gece 02.00 saatleri arasında hizmet verilebileceğini belirtmek istiyoruz. Facebook canlı destek için 11820 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Dakika başı 299 kuruş ödemeniz gerekmektedir. Eğer ücret ödemeden iletişime geçmek istiyorsanız, yukarıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Facebook hesaplarınızı geliştirmek ve yükseltmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz; https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Facebook Sorunlarım İle İlgili Nasıl Çözümler Bulabilirim?

Facebook ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, sorunlarınızı çözmek adına Facebook destek hattından yararlanabilirsiniz. Bu sayede sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Facebook Müşteri Hizmetlerinin Numarası Kaç?

Facebook sorunlarınız ile ilgili olarak çözümlere ulaşmak adına kullanabileceğiniz herhangi bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Yalnızca online olarak site üzerinden yardım alabilirsiniz.

Facebook Yardım Merkezine Nasıl Ulaşırım?

Facebook müşteri merkezine ve yardımlara ulaşmak için yapmanız gereken, facebook yardım merkezine girmek olacaktır. Öncelikle buradan sıkça sorulan sorulara ve kategorilere bakıp sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz. Yardım merkezi ile ilgili detaylı bilgi için blog yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir