Facebook Sayfa Beğeni Arttırmanın Güvenli Yolları

Facebook kullanıcıları bazen sayfalarındaki bazen de paylaşımlarındaki beğeni sayısının fazla olmasını isterler. Facebook sayfa beğeni sayısı, bir sayfanın popüler olması için son derece önemlidir ve bundan dolayı kullanıcılar farklı yöntemler ile bu sayıyı arttırmak istemektedir.

Facebook Sayfa Beğeni Sayısını Arttırma Yöntemleri

Sosyal medya platformlarının ilki olan Facebook, insanların çok fazla ilgi gösterdiği bir uygulamadır. Yakın zamanda yapılan açıklamaya göre dünya çapındaki kullanıcı sayısı 1 milyarı aşmış olan platformun ülkemizdeki kullanıcı sayısı ise 40 milyon sınırını aşmış durumdadır.

Facebook beğeni sayısını arttırmak için kullanılacak farklı yollar vardır fakat bunları ikiye ayırarak incelemek çok daha doğru olacaktır. Normalde Facebook beğeni sayısını arttırmak ciddi bir uğraş ister. Yani insanlar birkaç saat içinde beğeni sayısını yukarılara çıkaramazlar. Bu şekilde uğraşılarak yapılan işlemlerin tamamının güvenli olduğu söylenebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcıların organik beğeni almalarıdır.

Güvensiz yöntemler arasında ise beğeni hilesi ilk sırada yer alır. Bu yöntemde kullanıcılar çok kısa bir sürede beğenilerini istedikleri noktaya kadar çekebilirler. Fakat bu yöntemin güvenlik noktasında ciddi riskler taşıdığı söylenebilir. Bundan dolayı kullanıcıların dikkat etmesi gerekir.

Facebook Sayfa Beğendirme Yolları

Beğeni sayısının güvenli bir şekilde artması isteniyor ise diğer kullanıcılara Facebook sayfa beğendirme yöntemlerinin uygulanması gerekir. Söz konusu yöntemlerin başında kaliteli bir içerik gelmektedir. Eğer kullanıcılar, sayfalarının kalitesini üst seviyelerde tutarsa, beğeni sayısının artması çok daha hızlı olacaktır. Bunu şu şekilde düşünmek gerekir; paylaşımları kalitesiz ve kötü olan bir sayfa takip edilir mi? Tabi ki hayır. Bundan dolayı kaliteye önem verilmesi gerekir.

Sayfa beğeni sayısının arttırılması için öncelikle tanıtım yapılması gerekir. Bunun farklı yolları vardır. Ücretsiz olarak tanıtım yapılmak isteniyor ise takipçi sayısı yüksek olan hesapların paylaşımlarına yorum olarak sayfa tanıtımı yapılabilir. Bu, kullanıcıların en fazla başvurduğu yöntemdir. Böylece diğer insanlar bu sayfadan haberdar olacak ve duruma göre beğenecektir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Yaş Sınırı Instagram’ı Da Kapsayacak

Kullanılacak bir diğer yöntem ise beğeni sayfasını arttırmak için kurulan gruplardır. Bu gruplara üye olunarak, beğeni sayısı arttırılabilir. Fakat kullanıcıların da diğer sayfaları beğenmesi gerekmektedir.

Facebook Sayfa Beğeni Arttırmanın Güvenli Yolları
5 (100%) 1 vote

Bir önceki yazımız olan Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Arttırılır? başlıklı makalemizde facebook beğeni arttırma ve facebook sayfa beğeni hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Facebook Sayfa Beğeni Arttırmanın Güvenli Yolları” üzerine 4 düşünce

 1. Saffet TEMİZ

  Facebook beğeni sayısını arttırmak için doğal yolları denedim, fakat bir türlü beceremiyorum. Video daki yöntemle bakalım ne kadar takipçimiz olacak.

  Cevapla
 2. Okan KARA

  Beğenilerimi bir türlü arttıramıyorum. Günlük girişler ile yeni paylaşımlar yapıyorum ama yine sonuç hüsran. Acaba beğeni satın alsak zararı olur mu?

  Cevapla
  1. Insta Takipçi

   Merhaba Okan,

   Beğenilerinizi arttırmanız belirli bir tanınmışlığa erişene kadar oldukça zordur. Bunu, başka alanlarda Facebook sayfanızı tanıtarak destekleyebilirsiniz. Örneğin sayfanız için reklamlar oluşturmanız biraz olsun beğeni kazanmanıza yardımcı olur ancak reklam çalışmasının maliyeti yüksektir. Bu nedenle sayfanıza giren kullanıcının gerçekten sayfanızı beğeneceğinden emin olmalısınız.

   Sayfanız ilgi çekici olduğunda ve diğer kullanıcılar tarafından beğenildiğinde reklam bütçeniz düşük de olsa iyi geri dönüş sağlayabilir. Bu noktada sayfanızın mevcut beğenilerini satın alma yoluyla arttırmak mantıklı bir seçenek olacaktır. Beğeni satın almak normal şartlarda hesabınıza zarar vermez hatta birçok ünlü ismin de beğeni veya takipçi satın aldığı biliniyor.

   Dikkat etmeniz gereken şey, beğeni satın aldığınız satıcının güvenilirliğidir. Sürekli destek sağlayabilecek ve hizmetini garantili bir şekilde verebilecek mutlu müşterilere sahip firmaları tercih etmenizi öneririm. Ayrıca ücretsiz beğeni kazandıran programları indirmemeniz veya sitelere abone olmamanız da önemli noktalardan biri.

   Facebook sayfa beğeni hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sağdaki bağlantıdan ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz: https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni/turk-bot

   Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmek için sağ alt köşedeki canlı destek butonuna basabilir veya bağlantıdaki telefon numarasını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz: https://www.instatakipci.com/iletisim

   Umarım yardımcı olabilmişimdir, sormak istedikleriniz olursa lütfen çekinmeyin. İyi günler dilerim.

   Cevapla
 3. Ender ÖNCÜ

  Facebook sayfa beğeni arttırmak için bir siteden beğeni satın aldım. Bütün beğenilerim yurt dışından yapılmıştı. Türk olarak beğeni hizmetiniz bulunuyor mu ?

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir