Facebook Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirebilirim? [Çözüldü]

Facebook Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirebilirim? [Çözüldü]

Facebook silinen mesajları geri getirmek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlara tıklayınız.
facebook silinen mesajları geri getirmek
Bu kısma tıkladıktan sonra genel hesap ayarları kısmı otomatik olarak karşınıza çıkacaktır. Hiçbir diğer sayfalara geçmeden hemen Bilgilerini indirmek için Facebook Bilgilerine git. bağlantısına tıklayınız.
Bu bağlantıya tıkladıktan sonra https://www.facebook.com/settings?tab=your_facebook_information karşınıza bu kısım açılacaktır.
Burada  başlıklar altında maddeler göreceksiniz. En üst kısımdada şu uyarı yer almaktadır ” İstediğin zaman bilgilerini görebilir veya indirebilir ve de hesabını silebilirsin.

Maddeler;

Bilgilerini kategorilere göre görüntüle.
 • Bilgilerini İndir

  Bilgilerinin bir kopyasını saklamak veya başka bir hizmete aktarmak için indir.
 • Hareketler Dökümü

  Bilgilerini ve bazı ayarları görüntüle ve yönet.
 • Bilgilerini Yönetme

  Bilgilerini nasıl yöneteceğinle ilgili daha fazla bilgi al.

Hesabını ve Bilgilerini Sil

Facebook hesabını ve bilgilerini kalıcı olarak sil

Buradan size en uygun olan Bilgilerini indir bağlantısına tıklayınız. İlgili bağlantıya tıkladıktan hemen sonra karşınıza tüm bilgilerinizin yer aldığı aşağıdaki kısım gelecektir.

facebook silinen mesajları geri getirmek resimli anlatım

facebook silinen mesajları ve tüm bilgileri geri getirme 2018
İlgili kısım üzerinde yer alan hedeflediğiniz sadece mesajlar ise Messenger’da diğer kişilerle olan mesajlarınız butonunu sadece seçiyoruz.

Diğerlerindeki seçimi kaldırdıktan sonra yukarıda yer alan Dosya Oluştur butonuna basmanız yeterlidir. Tabi bu butona basmadan önce istediğiniz formatı ve detayları gene hemen sol kısımda bulunan panelden yapabilirsiniz.

facebook bilgileri geri getirme
İlgili bu ayarların hepsini yaptıktan sonra “Dosyan oluşturuluyor.
Tamamlandığında sana haber vereceğiz. Bu sayede dosyayı istediğin cihaza indirebilirsin.

Butona bastığınızda karşınızda böyle bir uyarı yer alacaktır. İlgili bilgileriniz facebook tarafından indirilme işleminin hazırlandığının göstergesi olarak bu uyarıyı baz alabilirsiniz.
İlgili uyarıdan sonra yaklaşık olarak dosyalarınız geçmişine göre her ne kadar değişkende olsa 24 saati geçmeden verileriniz hazır hale gelip Facebook üzerinden bildirim + kayıtlı mail adresinize dosya iletilecektir.
Facebook silinen mesajları geri getirmek işte bu kadar kolay diyebiliriz. Farklı hiçbir program kullanmadan bu şekilde yapmanız gerekmektedir. Kesinlikle internette yer alan programları kurmayınız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Messenger İstekler Kayboldu Görünmüyor Çözümü 2019

İnternet üzerinde yer alan bir adet video da eklemek istiyoruz.

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme Videolu Anlatım

Yukarıda yer alan video dan ziyade belirttiğimiz yazıdaki şablonun aynısını uygulayarak daha kesin ve net bir çözüm sağlamış olursunuz.
https://www.instatakipci.com/

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Facebook Gönderi Bildirimleri Nasıl Açılır

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
9 yorum
 1. Harika ya, sayenizde ne kadar silinmiş varsa geri getirebildim teşekkürler. Bu tür yazılarınızı her zaman bekliyoruz.

  1. GÜLŞEN İPTEŞ

   nasıl yaptı bende aynı sekılde actım ama en sonunu yapamadm acımıyor acısaad silinen mesjlar yıne yo degişen birşey yook yardımcı oolur muusn cook onemli

 2. Yazıda belirttiğiniz gibi dosya oluşturmaya kadar geliyorum, sonra kapanıyor sayfa ulaşılmıyor. videoyu görünce iş değişti tabi. Teşekkürler çok yardımınız oldu

 3. Facebook silinen mesajları geri getirmeyi defalarca denedim başaramamıştım. Sayenizde bu işi de çözdüm. Emeği geçenlere teşekkürler

 4. Bir türlü beceremedim. Mail adresini yazıyorum ancak geri dönüş falan olmuyor. Günlerdir bekliyorum yardımcı olurmusunuz. Gerekirse ücretini ödeyeyim lütfen yardım edin

 5. Facebook hesabımı silemiyorum. Önceki yıllarda bir tane açmıştım ancak onu bir türlü kapatamıyorum. Aynı mail ile tekrardan facebook hesabı açabilir miyim.

 6. benim facebook da genel ayarların altında facebook verilerinin kopyasını indir yazmıyor nasıl yapabilirim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir