Star Wars: Force Awakens

Facebook Star Wars: Force Awakens İçin Yeni Bir Adım Yaptı

Sinema tarihinin efsane haline gelmiş serilerinden biri Star Wars olarak biliniyor. Geleceğe yönelik verdiği ilham buna karşılık olarak çekildiği döneme göre büyük ses getirmeyi Star Wars’ın efsane serilerden biri haline gelmesine neden oldu. Bir döneme bomba gibi düşen seri ardı ardına gelen filmlerden sonra ise son bulmuştu. Kısıtlı teknolojilerle çekilen efsane seri ise günümüz teknolojisiyle birlikte bir kez daha gündeme geldi. Seriye yepyeni bir soluk getirmek için 17 Aralıkta vizyona girecek olan Star Wars: Force Awakens sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Zira efsanenin geri dönüşü Facebook’u bile hareketlendirdi. Daha önce birçok sosyal sorumluluk projesi için aynı tarz bir karar veren Facebook, Star Wars: Force Awakens için de aynı tarz bir uygulamaya imza attı. Söz konusu uygulamaya kullanıcıların profil resimlerine ışın kılıcı ekleme imkanı verildi. Henüz ilk günden film ile özdeşleşmiş olan ışın kılıcını birçok kullanıcı profil resmine eklerken serinin yedinci filminin vizyon tarihi de merakla beklenmeye başlandı. Facebook’un attığı bu adım sonrasında Star Wars: Force Awakens için yeni adımların gelip gelmeyeceği de merak konusu oldu. Bununla beraber Facebook’un son zamanlarda giderek arttırmaya başladığı profil fotoğrafı uygulamasının da iyiden iyiye beğeni toplamaya başladığını da söyleyebiliriz. Öyle ki Facebook da bu uygulamaya daha uzun süre devam edecek gibi.

 

 

Facebook Star Wars: Force Awakens İçin Yeni Bir Adım Yaptı
4.6 (91.08%) 408 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesap Dondurma İşlemi Sonrasında Resimlerin Silinme Sorunu başlıklı makalemizde Instagram Hesap Dondurma, Instagram Hesap Dondurma İşlemi ve Instagram Hesap Dondurma sorunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram’a Bir Dizi Yeni Özellik Geliyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir