Facebook Yeni Emoji Destekleri Yolda

Facebook Yeni Emoji Destekleri Yolda

instagram takipçi satın al instatakipci

Instagram ve Facebook en sık güncellenen sosyal medya uygulamaları olarak biliniyor. Facebook yeni emoji kullanımı gelen güncelleme ile kullanıcıların kullanımına açılacak. Bu bağlamda Facebook’un sürekli olarak güncelleme çıkarmasının da kullanıcıların beğenisini kazandığını net bir şekilde görebiliyoruz. Gelen olumlu tepkilerden mi yoksa geliştirmeyi sürekli kılma çabalarından mı bilinmez ama Facebook yaptığı yeni güncellemelerin üzerine bir güncelleme haberi daha duyurdu.

Bu kez güncelleme “beğenme” butonlarıyla alakalı olacak. İlk olarak beğenme butonunun yanı sıra uygulamaya beğenmeme butonu da ekleyen Facebook şimdi ise beğenme ifadelerini getirmeyi amaçlıyor. Açıklanan bilgilere göre artık beğenme işlemi için sadece parmak işaretlerini kullanmayacağız. Bununla beraber daha detaylı anlattım sağlayan emojilere de yer verilecek. Bu emojilerle beraber hem paylaşıma karşı bir duygu belirtmek hem de ekstra açıklama yapmak mümkün hale gelecek. Söz konusu güncellemenin ne zaman geleceği ise merak konusu. Zira daha önce bu konuda yaptığı açıklamada Facebook süreyi çok uzun tutmayacağını açıklasa da beklenen güncelleme bir türlü gelmemişti. Bununla beraber yakın bir süre içerisinde yeni güncellemenin artık gelmesi bekleniyor. Söz konusu güncellemenin Instagram’ı da kapsayacağı da gelen bilgiler arasında. Fakat uygulamanın nasıl çalışacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Facebook Yeni Emoji Destekleri Yolda
4.5 (89.18%) 255 vote[s]

  1. Zeki SAFAR

    Yeni emojiler diğer sosyal medya hesaplarında ön planda bile. Bence geç kalındı. Yazışmalardan çok emojiler kullanılır oldu artık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir