Instagram ünlüler

Fahriye Evcen Oya Aydoğan Paylaşımı İle Gündem Oldu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Geçtiğimiz hafta aort damarı yırtılan Oya Aydoğan kısa süre hastanede tedavi gördükten sonra ne yazık ki yaşam mücadelesini kaybetmişti. Başarılı oyuncu tedavi sürecinin ardından hayatını kaybedince sanat dünyası derin bir yasa boğulmuştu. Sevenlerini yasa boğan ani ölüm haberinden sonra defnedilen Oya Aydoğan’ın arkasında ise tartışmalar hala devam ediyor. Önce Lerzan Mutlu tartışmaları derken şimdilerde ise Fahriye Evcen konusu günceme gelmeye başladı. Zira ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın ölümünden sonra takipçileri tarafından vefasızlık ile suçlanmış ve Oya Aydoğan’ı hastanede ziyaret etmediği gerekçesi ile eleştirilere maruz kalmıştı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlara bu şekilde binlerce kişi tarafından mesajla eleştiriler alan ünlü oyuncu artık eleştirilere daha fazla dayanamamış olacak ki sonunda Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada cenazede çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü isim paylaşımına “Oya Hanım çok yardım sever biriydi. Ben de çok yardımını gördüm, çok da erken gelen bir ölümdü. Cenazesinde bulundum zaten. Mekanı cennet olsun.” İfadelerini ekledi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımından sonra bile takipçilerinin ünlü oyuncuya tepki mesajları devam etti. Sosyal medyada geniş yer bulan konu için Fahriye Evcen yeni bir açıklama yapar mı yoksa ünlü oyuncu artık sessiz kalmayı mı tercih eder merak konusu.

Fahriye Evcen Oya Aydoğan Paylaşımı İle Gündem Oldu
4.5 (89.66%) 385 votes

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz’dan Yeni Film Sinyali başlıklı makalemizde 216 ve Arif, Cem Yılmaz ve Cem Yılmaz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Instagram Tanıtım Videosu Oluşturmak
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir