Instagram ünlüler

Fahriye Evcen Instagram Hesabından Oya Aydoğan Paylaşımı

Fahriye Evcen Instagram hesabından geçtiğimiz hafta aort damarı yırtılan Oya Aydoğan için paylaşımda bulundu. Kısa süre hastanede tedavi gören Oya Aydoğan  ne yazık ki yaşam mücadelesini kaybetmişti. Başarılı oyuncu tedavi sürecinin ardından hayatını kaybedince sanat dünyası derin bir yasa boğulmuştu. Sevenlerini yasa boğan ani ölüm haberinden sonra defnedilen Oya Aydoğan’ın arkasında ise tartışmalar hala devam ediyor. Önce Lerzan Mutlu tartışmaları derken şimdilerde ise Fahriye Evcen konusu günceme gelmeye başladı. Zira ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın ölümünden sonra takipçileri tarafından vefasızlık ile suçlanmış ve Oya Aydoğan’ı hastanede ziyaret etmediği gerekçesi ile eleştirilere maruz kalmıştı.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlara bu şekilde binlerce kişi tarafından mesajla eleştiriler alan ünlü oyuncu artık eleştirilere daha fazla dayanamamış olacak ki sonunda Instagram hesabından bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada cenazede çekilmiş bir fotoğrafını kullanan ünlü isim paylaşımına “Oya Hanım çok yardım sever biriydi. Ben de çok yardımını gördüm, çok da erken gelen bir ölümdü. Cenazesinde bulundum zaten. Mekanı cennet olsun.” İfadelerini ekledi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımından sonra bile takipçilerinin ünlü oyuncuya tepki mesajları devam etti. Sosyal medyada geniş yer bulan konu için Fahriye Evcen yeni bir açıklama yapar mı yoksa ünlü oyuncu artık sessiz kalmayı mı tercih eder merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/sayfa-begeni

Fahriye Evcen Instagram Hesabından Oya Aydoğan Paylaşımı
4.5 (89.66%) 385 votes

Bir önceki yazımız olan Facebook Canlı Yayın Haritasını Açtı başlıklı makalemizde Facebook, Facebook canlı yayın ve Facebook canlı yayın haritası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ozan Yanar Beşiktaş Forma Hediyesi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir