Instagram futbolcular

Felipe Melo Veda İddialarını Yalanladı

Transfer döneminin en çok konuşulan isimlerinden biri de Felipe Melo oldu. Kamp çalışmalarında takımın yanında yer almayacağını ve tatiline devam edeceğini duyuran başarılı futbolcu bu kararı ile takımdan kesin olarak ayrılacak iddialarını ortaya çıkarmıştı. Bunun yanında Melo’nun geçen günlerde yaptığı Instagram paylaşımında da yer alan ifadeler veda niteliğinde görülmüştü. Herkes başarılı futbolcunun takımdan ayrılacağını düşünürken Melo yaptığı açıklamaya bir netlik kazandırmak için yeni bir açıklama yaptı.

Hem Instagram hem de Twitter hesaplarından açıklama yapan başarılı futbolcu “Geleceğimle ilgili henüz karar vermedim. Geleceğim ve ailem açısından önemli bir dönemin içindeyim. Çok sayıda maç kazanarak kupalar kazandığımız uzun bir sezonun ardından şu an ailemle tatil yaparak dinleniyorum. Kulübü hiçbir zaman finansal açıdan zor durumda bırakmadım. Aksine Galatasaray’ın menfaatleri için bu konuda elimden geldiğince yardımcı oldum. Galatasaray formasıyla sahaya çıktığım her maçın her dakikasında en iyisini yaptım ve taraftarlar da bunu biliyor. Galatasaray’ı kendi sağlığımın bile önünde tuttuğumu göz önüne alırsak, bazı taraftarların yaptığı yorumlar beni üzdü. Galatasaray ya da formasını giydiğim tüm takımlarda sahada hep son gücümle mücadele ettim çünkü futbolcu karakterim bunu gerektiriyordu ve bunu birçok kez gösterdim. Çıktığım her maçı ve her kupa organizasyonunu kazanmak adına Galatasaray’a adadığım dört yılın ardından ve işimde terimin son damlasına kadar mücadele etmeme rağmen, hakkımda yazılan kötü sözleri hak etmediğimi düşünüyorum.” İfadelerini kullandı. Melo’nun bu açıklamaları ise takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ise bir kez daha gündem haline geldi.

 

Felipe Melo Veda İddialarını Yalanladı
4.5 (89.46%) 260 votes

Bir önceki yazımız olan Japonya’da Çıkan Akım Dünyaya Yayılmaya Başladı başlıklı makalemizde Instagram akımları, Instagram yeni akım ve Japonya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Messi Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir