Instagram futbolcular

Felipe Melo’nun Eşi Instagram’dan İsyan Etti

Sürekli olarak sosyal medya kullanımı yapan başarılı futbolcu Felipe Melo bu nedenden dolayı epey bir sıkıntı yaşıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isim bu platformlar aracılığı ile yaptığı paylaşımlar nedeniyle ceza bile almıştı. Tüm bu olaylardan sonra sürekli olarak paylaşımlarına da devam eden Melo’nun artık aile üyeleri de sosyal medya paylaşımlarına başladı. Öncelikle Twitter üzerinden attığı mesajla birlikte abisinin paylaşıma başlaması ardından da eşi tarafından TFF’yi eleştiren yorumların gelmesi üzerine Melo taraftar grupları tarafından da eleştirilmeye başlamıştı.

Bu eleştirilerden sonra bir süre paylaşımlara ara veren aile üyeleri son maçta yaşanan kırmızı kart olayı ile ilgili tekrar sosyal medya paylaşımlarına başladı. Eskişehirspor maçından kırmızı kart gören Melo gördüğü kart nedeniyle büyük sıkıntı yaşamıştı. Kartın haksız olduğunu düşünen Felipe Melo’nun eşi ise hakemleri ağır bir şekilde eleştirdi. Instagram üzerinden de yapılan eleştirilere ise taraftarlardan da destek geldi. Bununla birlikte tepki gösteren kullanıcılarda yok değil. Olayla ilgili Melo’nun bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

Felipe Melo’nun Eşi Instagram’dan İsyan Etti
4.5 (90.48%) 460 votes

Bir önceki yazımız olan Arda’nın Askerlik konusu Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Arda Turan, Bedelli Askerlik ve Instagram Arda Turan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Jessie J Hayranlarını Korkutan Bir Paylaşım Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir