Instagram futbolcular

Felipe Melo Instagram Paylaşımları

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Sürekli olarak sosyal medya kullanımı yapan başarılı futbolcu Felipe Melo Instagram üzerinden ağır eleştirede bulunan eşinin paylaşımları ile gündemde. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isim bu platformlar aracılığı ile yaptığı paylaşımlar nedeniyle ceza bile almıştı. Tüm bu olaylardan sonra sürekli olarak paylaşımlarına da devam eden Melo’nun artık aile üyeleri de sosyal medya paylaşımlarına başladı. Öncelikle Twitter üzerinden attığı mesajla birlikte abisinin paylaşıma başlaması ardından da eşi tarafından TFF’yi eleştiren yorumların gelmesi üzerine Melo taraftar grupları tarafından da eleştirilmeye başlamıştı.

Bu eleştirilerden sonra bir süre paylaşımlara ara veren aile üyeleri son maçta yaşanan kırmızı kart olayı ile ilgili tekrar sosyal medya paylaşımlarına başladı. Eskişehirspor maçından kırmızı kart gören Melo gördüğü kart nedeniyle büyük sıkıntı yaşamıştı. Kartın haksız olduğunu düşünen Felipe Melo’nun eşi ise hakemleri ağır bir şekilde eleştirdi. Felipe Melo Instagram paylaşımlarına taraftarlardan da destek geldi. Bununla birlikte tepki gösteren kullanıcılarda yok değil. Olayla ilgili Melo’nun bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot

Felipe Melo Instagram Paylaşımları
4.5 (90.48%) 460 votes

Bir önceki yazımız olan İbrahim Çelikkol Instagram İlginç Paylaşımları başlıklı makalemizde İbrahim Çelikkol, İbrahim Çelikkol Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ergin Ataman Instagram Hesabından Mesaj Verdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Felipe Melo Instagram Paylaşımları” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir