Ferhan Şensoy'dan kızına övgü

Ferhan Şensoy Instagram Paylaşımı

Türk sineması son dönemde iyice çıkış göstermeye başladı. Ferhan Şensoy Instagram paylaşımı sektörün geçmiş yıllara göre daha fazla kişiye hitap ettiğini ve bu durumdan memnun olduklarını dile getirdi. Sadece gişe rakamlarına bile bakarsak bu durumu çok net anlayabiliriz. Üstelik çekilen filmlerin kalitesi yüksek olunca artık seri halline gelen filmler oluşmaya başladı. İşte bu şekilde seri haline gelen filmlerden biri de Çakallarla Dans filmi. İlk filmi ile büyük bir beğeni toplayan yapım filmi beğeni oranından dolayı seri haline getirildi. Kısa süre önce ikinci filmin de sevilmesi üçüncü filme olan beklentinin de artış göstermesine neden oldu. Merakla beklenen üçüncü Film “Çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı” da sonunda vizyona girdi.

Film için düzenlenen gece de ise usta isimler boy gösterdi. Bu isimler arasında filmde rol üstlenen Derya Şensoy’un babası Ferhan Şensoy da yer aldı. Filmi ve kızının oyunculuğunu oldukça beğenen Ferhan Şensoy film hakkında oldukça iyi yorumlarda bulundu. Usta oyuncu kızının oyunculuğunu da çok beğendiğini ve daha iyi yerlere gelmesini beklediğini de dile getirdi. Tam bir komedi filmi olduğunu ve gerçekten eğlenmek isteyen herkesin filme gitmesinin gerektiğini söyleyen Ferhan Şensoy ayrıca kızı ve diğer oyuncular ile birlikte resimler çektirmeyi de ihmal etmedi. Babasının kendisi için görüşlerinin oldukça önemli olduğunu söyleyen Derya Şensoy çektikleri bu fotoğrafları ise hemen Instagram hesabından paylaştı. Oldukça mutlu ve sevinçli olduğu gözlenen güzel ismin daha birçok filmde oynayacağı da verilen bilgiler arasında. Zira artık yeni bir oyuncu daha geldi diyebiliriz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-gercek

Ferhan Şensoy Instagram Paylaşımı
4.5 (90.14%) 280 votes

Bir önceki yazımız olan Işid Paylaştığı Fotoğraflar Şok Etti başlıklı makalemizde Instagram hesapları, Instagram terör örgütü ve Işid Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  New Horizons Uzay Aracından İlk Fotoğraflar Paylaşıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir