Instagramm futbolcular

Fernandao’nun Paylaşımının Sırrı Çözüldü

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

EURO 2016 elemeleri sırasında sonradan yakaladığı çıkışı devam ettiren milli takımımız ardı ardına aldığı galibiyetler sayesinde en iyi üçüncü olarak turnuvaya katılmaya hak kazanmıştı. 2016 Avrupa Şampiyonası heyecanı da tüm hızıyla devam ederken aynı zamanda bir yandan da şampiyona için hazırlıklar yapılmaya başladı. Bu süreçte ise bazı yeni iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialara göre milli takımda forvet mevkisinde oyuncuların eksik görülmesi nedeniyle yeni arayışların içerisine girilmeye başlandığı belirtilmişti. Bu bağlamda ise Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Fernandao ile ilgili haberler yapılmaya başlandı.

İddiaya göre Fenerbahçeli başarılı futbolcunun Türk vatandaşlığına alınacağı ve artık milli takımda yer alacağı belirtilmişti. Tüm bu iddialardan sonra ise Fernandao’nun geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı paylaşımda gündem olmuştu. Zira ünlü futbolcu söz konusu paylaşımda kolunda ay yıldızlı bir döveme olduğunu gösteren Instagram paylaşımı yapmıştı. Kısa süre içerisinde ise paylaşıma büyük oranda tepkiler gelmiş ve Fernandao eleştirilmişti. Gelen eleştirilerden sonra ise başarılı futbolcu sosyal medya hesabından söz konusu paylaşımı kaldırma kararı almıştı. Fakat paylaşımın kaldırılmasından sonra gelen açıklamada epey şaşırtıcı oldu. Zira Fernandao’nun aslında böyle bir dövmesinin olmadığı bunun bir 1 Nisan şakası olduğu açıklandı. Neden böyle bir paylaşım yaptı bilinmez ama Fernandao’nun bu paylaşımı ve sonrasında yaşananlarla eleştirilerin odağına oturduğunu söylemek gerekiyor.

 

 

 

 

 

Fernandao’nun Paylaşımının Sırrı Çözüldü
4.5 (90.45%) 404 votes

Bir önceki yazımız olan Işıl Reçber Yine Takipçisiyle Tartıştı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Işıl Reçber hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Deniz Akkaya’nın Yaptığı Instagram Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Fernandao’nun Paylaşımının Sırrı Çözüldü” üzerine bir düşünce

  1. çiğdem KARA

    adamların herşeyleri yalan Şampiyon Trabzon. Kim ne derse desin tarih bunları asla unutmayacaktır

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir