Instagramm futbolcular

Fernandao Instagram Paylaşımındaki Sırrı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Ünlü futbolcu Fernandao Instagram fotoğrafında kolunda ay yıldızlı bir dövme olduğunu gösteren Instagram paylaşımı yapmıştı. EURO 2016 elemeleri sırasında sonradan yakaladığı çıkışı devam ettiren milli takımımız ardı ardına aldığı galibiyetler sayesinde en iyi üçüncü olarak turnuvaya katılmaya hak kazanmıştı. 2016 Avrupa Şampiyonası heyecanı da tüm hızıyla devam ederken aynı zamanda bir yandan da şampiyona için hazırlıklar yapılmaya başladı. Bu süreçte ise bazı yeni iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan iddialara göre milli takımda forvet mevkisinde oyuncuların eksik görülmesi nedeniyle yeni arayışların içerisine girilmeye başlandığı belirtilmişti. Bu bağlamda ise Fenerbahçe’nin başarılı futbolcusu Fernandao ile ilgili haberler yapılmaya başlandı.

İddiaya göre Fenerbahçeli başarılı futbolcunun Türk vatandaşlığına alınacağı ve artık milli takımda yer alacağı belirtilmişti. Tüm bu iddialardan sonra ise Fernandao’nun geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı paylaşımda gündem olmuştu. Kısa süre içerisinde ise paylaşıma büyük oranda tepkiler gelmiş ve Fernandao eleştirilmişti. Gelen eleştirilerden sonra ise başarılı futbolcu sosyal medya hesabından söz konusu paylaşımı kaldırma kararı almıştı. Fakat paylaşımın kaldırılmasından sonra gelen açıklamada epey şaşırtıcı oldu. Zira Fernandao’nun aslında böyle bir dövmesinin olmadığı bunun bir 1 Nisan şakası olduğu açıklandı. Neden böyle bir paylaşım yaptı bilinmez ama Fernandao Instagram paylaşımı ve sonrasında yaşananlarla eleştirilerin odağına oturduğunu söylemek gerekiyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/takipci/turk-gercek

Fernandao Instagram Paylaşımındaki Sırrı
4.5 (90.45%) 404 votes

Bir önceki yazımız olan Işıl Reçber Instagram Takipçisiyle Tartıştı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram ünlüler ve Işıl Reçber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Akıllı Telefonların Ek Lensleri İle Instagram Deneyimi Değişmeye Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Fernandao Instagram Paylaşımındaki Sırrı” üzerine bir düşünce

  1. çiğdem KARA

    adamların herşeyleri yalan Şampiyon Trabzon. Kim ne derse desin tarih bunları asla unutmayacaktır

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir