Ferzan Özpetek

Ferzan Özpetek Instagram Hesabından İstanbul’u Tanıttı

Dünya sinemasının önde gelen yönetmenlerinden olan Ferzan Özpetek geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımları ile adından oldukça söz ettirmeyi başardı. 30 yıldır Roma’da yaşayan ve birçok filme yönetmenlik yapmış olan ünlü isim tatil için geldiği İstanbul’da birbirinden güzel fotoğraflar çekti. Çektiği bu fotoğrafları da Instagram üzerinden paylaşan ünlü isim kısa süre içerisinde ilgi odağı olmayı başardı.

Ünlü isim hem İstanbul’un tanıtımını yaptı hem de kendi sanatını konuşturdu. Takipçileri tarafından ünlü isme gelen yorumlar ise oldukça olumlu. Hem Türk hem yabancı takipçileri fotoğrafları çok başarılı bulurken ayrıca İstanbul’un güzelliğinden de bahsettiler. Durumdan oldukça memnun olan ünlü yönetmen Ferzan Özpetek ise bu tarz paylaşımları sürekli olarak yapmak istediğini ve bunun için daha sık geliş gidiş yapacağını belirtti.

Ferzan Özpetek Instagram Hesabından İstanbul’u Tanıttı
4.4 (88.53%) 75 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Yeni Filitreler başlıklı makalemizde instagram, Instagram eklentiler ve Instagram Filitreler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Sarah Stage Doğum Sonrası Fotoğrafları İle Dikkat Çekmeye Başladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir