Film Nasıl İndirilir?

Film Nasıl İndirilir?

Çeşitli torrent siteleri üzerinden istenilen türlerdeki filmler indirilebileceği gibi film indirme programı kullanımları da söz konusudur. Ücretsiz şekilde yapılacak indirme işlemlerinin ardından kesintisiz, donma olmadan yüksek kaliteli görünümle filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Bununla birlikte çok farklı hd filmler için torrent film indir seçimleri yapılırken kategorilere göre de site değişebilmektedir. Yalnızca anime türündeki filmleri sunan film siteleri olabileceği gibi çok eski sanat filmleri de her sitede bulunmamaktadır. Ayrıca en yeni filmlerin yer aldığı torrent sitelerin sayısı da oldukça kısıtlıdır. Peki, film indir işlemleri nasıl yapılır?

Film İndirme Siteleri

Çeşitli torrent sitelerinden film indirme yapılabileceği bilinmekle birlikte yasal açıdan sorunlu olmasından ötürü sıkıntılarla karşı karşıya kalınabilir. Bununla birlikte çok daha farklı siteler üzerinden de yine istediğiniz kategorilerdeki filmleri dublajlı ya da altyazılı olarak indirebilirsiniz.

  • Open Culture

Gerek kültürel gerek eğitim alanında faaliyetlerinde devam eden en iyi ücretsiz film sitesinde çok farklı kategoriler vardır. Filmler özelinde hemen film nasıl indirilir sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

  • Popcornflix

Geniş yelpazede filmler sunan bu sitede ise film kapaklarından seçimler olmaktadır. Türkçe destekli olmasının yanı sıra ücretsiz şekilde hemen film indirmeye başlanılabilir. Çok farklı türlerde filmler hakkında bilgilerde yer alır.

  • Public Domain Torrents

En iyi torrent sitelerinden olma noktasında iddialı sitede birçok farklı kategorik film listeleri bulunmaktadır. Bağımsız yapımlarla beraber siyah-beyaz tarihi filmlerin sayısı da çoktur. Özellikle bulunması güç olan romantik ve tarihi filmleri bu site aracılığıyla elde edebilirsiniz. Aile, korku, sanat, müzikal ya da animasyon filmleri öne çıkmaktadır. (Netflix)

film indirme

Film İndirme Programları

Var olan film indirme programı arayanlar içinde birbirinden alternatifli seçenekler bulunmaktadır. Birçok sitede doğrudan indirme yapılabileceği gibi programların kullanılması çok daha iyi bir tercih olmaktadır. Video sitelerinden indirmek ya da bilgisayara yapılacak indirme işlemleri zahmetli ve usun süreli olabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için hemen sizlerde hd film indirme programları kullanabilirsiniz. Bu programlardan bir tanesi Any Video Converter olurken oldukça kolay kullanımıyla dikkatleri çeker. Youtube da var olan hemen her videonun linkini yapıştırarak hemen indirilmesini mümkün kılabilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Word Sayfa Numarası Ekleme

  • VideoGet

Pek çok video sitesi için uyumlu çalışan bu program aracılığıyla da filmleri indirebilirsiniz. Yapılması gereken ise doğru linkin kopyalayarak yapıştırılmasıdır. Sonrasında klasör seçimi yapılırken hangi boyutlarda ve kalitede olacağı da belirlenir.

  • Freemake Video Downloader

Video indirme, video hazırlatma konu başlıklarında popüler olan programdır. On bini aşkın video görüntüleme sitesinin desteklenmesi ve işlemlerin hızlı yapılması da programın kullanımını kaçınılmaz hale getiriyor.

  • 4K Video Downloader

Halihazırda var olan video paylaşım sitelerindeki filmlerin daha yüksek kaliteden indirilmesini sağlamaktadır. Altyazılı olarak da filmleri hemen indirebilirsiniz. İnternet hızına bağlı olarak dakikalar içinde işlemler tamamlanır.

Nasıl Yapılır kategorisi yazıları ile merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi sahibi olun.

Film İndirmek Yasal mı?

Film indirme siteleri genellikle telif haklarınız ihlal eden ve yasal olmayan sitelerdir. Bu nedenle kullanırken iki defa düşünmenizi öneririz.

Film İndirmenin Avantajları Nelerdir?

İstediğiniz filmleri indirerek, indirdiğiniz cihazdan herhangi bir internet bağlantısı gerekmeden filmleri izleyebilirsiniz. Böylelikle filmlerinize istediğiniz anda ulaşabilir ve arşiv yapabilirsiniz.

Netflix Filmleri İndirilebilir mi?

Netflix filmlerini indirmek için netflix abonesi olmanız gerekmektedir. Abone olduğunuz hesaba çevrimdışı izlemek adına içerik indirebilirsiniz. Ancak indirdiğiniz içerik yalnızca indirme yaptığınız araç üzerinden erişilebilecek olur.

Film İndirmeleri Sırasında Neye Dikkat Etmek Gerekir?

Film indirirken güvenilir siteleri tercih ettiğinizden ve dosyaların virüs barındırmadığından emin olunuz.

Torrent İle Film İndirilebilir mi?

Torrent sistemi üzerinden film indirmesi yapılabilmektedir.

Netflix Ücretli mi?

Netflix aylık abonelik sistemine bağlı olarak ücretlendirme yapısına sahiptir.

Facebook Destek hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 2 Ortamala: 4]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir