Floyd Mayweather Yine Rahat Durmadı

Floyd Mayweather Yine Rahat Durmadı

instagram takipçi satın al instatakipci

Boks dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Floyd Mayweather son dönemde oynadığı maçları kadar yaptığı Instagram paylaşımları ile de gündeme geliyor. Boksun şampiyon ismi yaptığı paylaşımlarla herkesi etkilemeyi başarıyor. Bununla birlikte Floyd Mayweather paylaşımları ile epey de bir tepki çekiyor. Geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında neler hissettiğini ve paylaşımlarına neden eleştiriler yapıldığı konusunda açıklama yapan ünlü boksör tepkileri üzerine çekmişti. “Zenginlik suçsa beni asın” ifadesini kullanan ve bu ifade ile büyük tepki çeken ünlü boksör yine rahat durmadı.

Floyd Mayweather Instagram Paylaşımları İle Tepki Topladı

Gelen tüm tepkilere rağmen zenginliğini ortaya koymaya bayılan isim bu kez biraz abartılı bir Instagram paylaşımı yaptı. Bu sefer ki paylaşımda ünlü boksör hem özel uçağını hem de tüm arabalarını bir alana toplayarak fotoğraf çektirdi. Oldukça lüks arabalar ve jet ile yapılmış olan bu paylaşıma birde “Dünyama hoşgeldiniz. Kim gelmek ve oynamak ister” ifadelerini kullandı. Milyonlarca dolar değerinde ki arabaları ve uçağını bu şekilde paylaşması ünlü ismin tekrar tepki çekmesine neden oldu. Görgüsüz olarak nitelendirilen Floyd Mayweather tüm bu açıklamalara rağmen her hangi bir karşı açıklama ya da bir sitemde bulunmadı. Zenginliğinin son noktasına kadar gösteren simin bundan sonraki paylaşımı ise merak konusu olmaya başladı. Bu yönde bir daha ki yapacağı paylaşımın oldukça etkileyici olacağı ise kesin.

Dünyanın en önemli boksörlerinden biri olan Floyd Mayweather bir süredir boksa ara verdi. Dünyanın yenilgisiz boksörlerinden biri olan Floyd Mayweather tüm bu unvanlarıyla beraber aynı zamanda dünyanın en çok kazanan boksörlerinden de biri olarak biliniyor. Ünlü boksörün elde etmiş olduğu bu unvanlar söz konusu ismin sosyal medya hesaplarının da büyük beğeni almasına ve Floyd Mayweather’in sadece adıyla fenomen olmasına neden oldu. Hem Instagram hesabından hem de diğer sosyal medya hesaplarından milyonlarca takipçisi olan Floyd Mayweather yaptığı paylaşımlarla da gündeme oturmayı başarıyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Zira ünlü isim özellikle zenginliğini ön plana çıkaran paylaşımlarıyla biliniyor. Özellikle Instagram hesabından yaptığı para paylaşımlarıyla görgüsüz olarak adlandırılan Floyd Mayweather, son paylaşımıyla bir kez daha tartışmalara neden oldu. Zira ünlü boksör bu kez de Paris moda haftasından aldığı çantaları Instagram hesabına yükledi. Tamamı timsah derisi olan 40 adet çantanın sosyal medya hesabı üzerinden paylaşılması ünlü boksörü yine eleştirilerin hedefi haline getirdi. Floyd Mayweather’in bu paylaşımına hayvan hakları savunucuları da büyük oranda tepki gösterdi. Ünlü boksör ise ne Instagram hesabından gelen eleştirilere ne de yazılı basından hakkında ortaya çıkan haberlere karşılık vermedi. Ünlü ismin neden timsah derisi çantaları tercih ettiği bilinmez ama bu kez görgüsüzlüğünün de üzerine çıkan paylaşımlar yaptığını söylemek doğru olur.

Floyd Mayweather Açıklama Gecikmedi

Boks alanında adı en çok anılan sporculardan biri olan Floyd Mayweather geçtiğimiz günlerde bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada yenilgisiz olan boksör bir süre için emekliliğe ayrıldığını duyurdu. Henüz yenilgi yüzü görmemiş olan dünya yıldızı bu süre içerisinde ise yeni girişimlere başladı. Daha önce Instagram paylaşımlarıyla adından söz ettiren ve bunun yanında görgüsüzlük damgası yiyen ünlü isim bu kez de Instagram üzerinden satışa başladı. Boksa verdiği aradan mı bilinmez ama Floyd Mayweather artık kendi ürettiği şapkaları satışa çıkarmaya başladı. Kendine has tasarım ile yeni şapkalar üreten başarılı isim kendi Instagram hesabını bu şapkaların satışı için kullanmaya başladı.

2 gün kadar önce birçok şapkayı ardı ardına hesabında paylaşan Floyd Mayweather kısa süre içerisinde büyük ilgi gördü. Binlerce kişinin almak için mesaj attığı şapkaların yanında yer alan dolarlar ise yine dikkatlerden kaçmadı. 10 bin dolarlık para balyalarının yer aldığı resimlerde paylaşım yapan ünlü boksör bir kez daha bu yönü ile eleştirilerin hedefi oldu. Üzerine adeta görgüsüzlük damgası yapışan ünlü sporcu bu konuda bir rahatsızlık çekmiyor gibi. Zira bu yönde gelen yorumlara Floyd Mayweather hiçbir karşılık vermiyor. Karşılık vermediği gibi ünlü isim bu yönde paylaşımlar yapmaya da devam ediyor. Bu durumda gelen eleştirilerin Floyd Mayweather’ın hiç moralini bozmadığını gösteriyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/twitter/favori

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Floyd Mayweather Yine Rahat Durmadı
4.5 (89.48%) 407 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir