Instagram ünlüler

Floyd Mayweather Yine Rahat Durmadı

Boks dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Floyd Mayweather son dönemde oynadığı maçları kadar yaptığı Instagram paylaşımları ile de gündeme geliyor. Boksun şampiyon ismi yaptığı paylaşımlarla herkesi etkilemeyi başarıyor. Bununla birlikte Floyd Mayweather paylaşımları ile epey de bir tepki çekiyor. Geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında neler hissettiğini ve paylaşımlarına neden eleştiriler yapıldığı konusunda açıklama yapan ünlü boksör tepkileri üzerine çekmişti. “Zenginlik suçsa beni asın” ifadesini kullanan ve bu ifade ile büyük tepki çeken ünlü boksör yine rahat durmadı.

Gelen tüm tepkilere rağmen zenginliğini ortaya koymaya bayılan isim bu kez biraz abartılı bir Instagram paylaşımı yaptı. Bu sefer ki paylaşımda ünlü boksör hem özel uçağını hem de tüm arabalarını bir alana toplayarak fotoğraf çektirdi. Oldukça lüks arabalar ve jet ile yapılmış olan bu paylaşıma birde “Dünyama hoşgeldiniz. Kim gelmek ve oynamak ister” ifadelerini kullandı. Milyonlarca dolar değerinde ki arabaları ve uçağını bu şekilde paylaşması ünlü ismin tekrar tepki çekmesine neden oldu. Görgüsüz olarak nitelendirilen Floyd Mayweather tüm bu açıklamalara rağmen her hangi bir karşı açıklama ya da bir sitemde bulunmadı. Zenginliğinin son noktasına kadar gösteren simin bundan sonraki paylaşımı ise merak konusu olmaya başladı. Bu yönde bir daha ki yapacağı paylaşımın oldukça etkileyici olacağı ise kesin.

Floyd Mayweather Yine Rahat Durmadı
4.5 (89.48%) 407 votes

Bir önceki yazımız olan Motorola Yeni Selfie Yarışması başlıklı makalemizde Motorola, Motorola Instagram ve Motorola Selfie yarışması hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir