Fortune 500 reklam

Instagram Fortune 500 Şirketlerinden Büyük Başarı

Instagram Fortune 500 Şirketlerin Takipçi Sayılarını Katlıyor

Herkesin bildiği gibi artık Instagram dünya çapında kendini kanıtlamış bir uygulama. Buna gösterilecek en büyük kanıt ise Instagram’ın bünyesinde 200 milyon kullanıcı barındırması. 200 milyon gibi absürt bir rakama ulaşmayı başaran Instagram’ın bu başarısından en çok yararlananalar ise reklam için bu platformu kullanan şirketler.

İşte bu aşamada ise devreye bünyesinde barındırdığı dev şirketler ile Instagram Fortune 500 giriyor. Özellikle Samsung, Shell gibi çok ünlü markaları bünyesinde barındıran Fortune reklam alanında oldukça başarılı sonular aldı. Bu alanda Instagram’ı kullanmayı tercih eden şirketler oldukça başarılı ve etkili reklamlar yapmayı da başarıyor. Türk şirketler arasında Koç holding’in bulunduğu Fortune sadece Instagram reklamlarından 4 milyon takipçi sayısına ulaşmayı başarmış durumda. Tüm bunlarla beraber şirket reklamların da Instagram’ın payının da ne kadar etkili olduğu herkes tarafından anlaşılmış oluyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al/yabanci-bot

Instagram Fortune 500 Şirketlerinden Büyük Başarı
4.5 (90%) 348 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram Vintage Fotoğraf Uygulaması başlıklı makalemizde 8 mm Vintage, Instagram uygulamalrı ve Instagram video düzenleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Nasıl Daha İlgi Çeken Instagram Videoları Oluşturulur?
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir