Instagram etkinliği

Forum Erzurum’dan Yeni Bir Instagram Etkinliği

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Instagram etki alanını genişletmeye başlayınca her alanda kullanılmaya başlayan bir uygulama haline geldi. Bu nedenle daha önce birçok kez büyük firmaların ve kuruluşların Instagram kampanyaları düzenlediğine şahit olduk. İşte bu tarz bir kampanyada Forum Erzurum’da düzenlendi. Daha önce birçok kez alışveriş merkezlerinde kullanılan etkinlik tarzının son üyesi olan Forum Erzurum, söz konusu etkinlik için özel bir alanda oluşturdu. Oluşturulan 3D resim alanında kullanıcıların resim çekmeleri istendi. Forum Erzurum ile ilgili çekilen resimlerin kullanıcıların Instagram hesabından paylaşması istendi.

Oluşturulan özel Instagram etiketleri ve Instagram sayfaları sayesinde çekilen bu resimlerin kısa sürede yayılması da sağlanıyor. Çekilen resimler sayesinde kullanıcıların kazanacaklarına gelirsek. Söz konusu etkinlik için Forum Erzurum katılım gösteren kullanıcılara sinema bileti veriyor. Yine Forum Erzurum içerisinde yer alan sinemalarda kullanılabilecek olan biletlerle beraber hem katılım oranı arttırılması hem de güzel bir etkinliğin oluşturulması amaçlanıyor. Merkezin yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda da bu yönde yeni etkinliklerin düzenleneceği açıklandı. Etkinliğe daha ilk günden birçok katılımın olması bu durumun temel nedeni gibi. Forum Erzurum ile beraber 3.kez alışveriş merkezlerinde kampanya için kullanılan Instagram bu alanda da ses getirmeye başladı. Zira ardı ardına bu alanda birçok etkinlik karşımıza gelmeye başladı.

Forum Erzurum’dan Yeni Bir Instagram Etkinliği
4.5 (90.11%) 360 votes

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar’dan Milli Takıma Tebrik Paylaşımı başlıklı makalemizde Avrupa Şampiyonası, Milli Maç ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılarımız :
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Chelsea Handler Putin’e Instagram Üzerinden Meydan Okudu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir