Instagram gündem

Galatasaray Sosyal Medya ve Televizyon Kanalları

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Ligde kötü gidişatı devam eden Galatasaray takımı aldığı son yenilginin ardından kısa süre önce takımın başına getirilen Mustafa Denizli ile de yolları ayırmıştı. Yaşanan bu gelişmelerin yanı sıra kulübün mali işlerinde de büyük sıkıntılar olduğu biliniyor. Maddi kötü gidişatı durdurmak için tek bilek tek yürek kampanyası başlatılsa da istenilen ölçüde bir katkı sağlanamadı. Bunun üzerine ise yönetim sosyal medya hesaplarının ve televizyon kanalının kullanım hakkını başka bir firmaya devredeceğini açıklamıştı.

Tüm şartları için uzun bir bildirge yayınlayan yönetim Instagram, Twitter, Facebook hesaplarının yanı sıra radyo ve televizyon kanalının da satılacağını belirtmişti. Bu gelişmelerden sonra ise söz konusu satış için ilk iddia ortaya atıldı. Söz konusu iddiaya göre tüm sosyal medya hesapları ve televizyon kanalı için Tigon firması teklif yaptı. Henüz net olarak bir basın açıklaması yapılmasa da Tigon firmasının satın almayı gerçekleştirileceği iddia edildi. Söz konusu satışın Galatasaray’ın mali bütçesini ne kadar düzelteceği ise merak konusu oldu. Zira her ne kadar ardı ardına mali düzenlemeler yapılsa da açıklanan bilgilere göre henüz açık kapatılmış değil. Bununla beraber bugün itibariyle UEFA’dan da mali fair play kuralları gerekçesinde sarı kırmızılı takıma 1 sene men cezası da verildi. Ardı ardına gelen kötü haberler sonrasında sarı kırmızılı takımın yeni yaptırımlara gidip gitmeyeceği de merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al

Galatasaray Sosyal Medya ve Televizyon Kanalları
4.5 (90.96%) 104 votes

Bir önceki yazımız olan Brazilya Güvenlik Güçleri Alarmda Facebook Uyuşturucu Satışı başlıklı makalemizde Brezilya Facebook Yöneticisi, Diego Jorge Dzodan ve Facebook hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kevin Grosskreutz İlk Açıklamayı Instagram Hesabından Yaptı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir