Joey Dorsey Instagram

Galatasaraylı Basketbolcu Instagram Paylaşımıyla Ortalığı Karıştırdı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Kış mevsiminin gelmesiyle beraber özellikle grip salgınlarında büyük bir artış yaşandı. Üstelik yaşanan salgının DNA’sı değişmiş bir virüs olan domuz gribi olması ölüm olaylarının yaşanmasına neden oldu. Konuya ilişkin gelen ölüm haberleri devam ederken havaların daha da soğuması sonucunda salgının giderek de artmasının beklendiği açıklandı. Bununla beraber yaşanan domuz gribi salgını birçok ünlü ismi de etkiledi. İşte bu isimlerden birisi de Galatasaray’ın ünlü basketbolcusu Joey Dorsey oldu.

Ünlü basketbolcu yaşadığı hastalığı ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Üstelik yaptığı paylaşımda ilginç ifadeler kullanan doktorları ve yönetimi suçlayan başarılı futbolcu bu paylaşımla sosyal medyada gündem oldu. Söz konusu paylaşımda hem Galatasaray yönetiminden hem de doktorlardan şikayet eden ünlü basketbolcu “Son 3 gündür hastanede domuz gribi ile savaşıyorum. Onlara ölecek gibi hissettiğimi söylediğimde bana grip aşılarından yapmadılar ve bu benim kilo kaybıma neden oldu. Doktorlar sağ olsun beni hastanede tuttular. Antrenman sırasında griple savaşıyordum ve hastaneye gitmeden önce neredeyse bayılıyordum. Çünkü takım beni idman yapmaya zorluyordu. Doktorlar en sonunda yeniden gücümü toplayıp, All-Star’da beni görmek isteyen fanlarım için izin verdi” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımın ardından taraftarlar ise ünlü sporcuya geçmiş olsun mesajları göndermeye başladı. All-Star listesinde olduğu da bilinen başarılı ismin organizasyona katılıp katılmayacağı da merak konusu oldu.

 

Galatasaraylı Basketbolcu Instagram Paylaşımıyla Ortalığı Karıştırdı
4.2 (84.55%) 22 votes

Bir önceki yazımız olan Göztepe Spor’un Instagram Hesabı Artık Başkan Mehmet Sepil’e Emanet başlıklı makalemizde Göztepespor, Instagram gündem ve Mehmet Sepil hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Snoop Dogg Bir Kez Daha Instagram’ı Karıştırdı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir