Onur Çaylı Instagram

Game Of Thrones Dizisine Türk Desteği

Bir senede 10 bölüm yayınlanmasına rağmen oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan dünyaca ünlü dizi Game Of Thrones, her geçen gün biraz daha başarısına başarı katıyor. Krallıklar arasındaki savaşın kızışması ile birlikte büyük bir heyecanında yaşanmaya başladığı dizinin şuan 5.sezonu yayınlanıyor. Büyük bir merakla beklenen sezonda birçok yenilikte karşımıza çıkıyor. Özellikle son bölümlerine doğru iyiden iyiye heyecanın artmaya başladığı dizide bu sezon en çok merak edilen unsurlardan biri de Ak gezenlerdi. Geçen sezon izleyicilere haberi verilen ak gezenler sonunda 5.sezonda yer bulmaya başladı.

8.bölümden itibaren ortaya çıkmaya başlayan ak gezenlerin altında ki hikaye ise dizinin bile önüne geçmeye başladı. Söz konusu ak gezenlerin tasarımlarını aslında bir Türk tasarımcının yaptığı ortaya çıktı. Onur Çaylı isimli tasarımcı daha önceden de birçok film için tasarımlar yapmış ünlü isimler arasında geliyor. Son Instagram paylaşımında Game Of Thrones dizisinin de tasarımlarını yaptığı öğrenilen Onur Çaylı’ya ise Türk kullanıcıların ilgisi oldukça fazla. Sayfasından yayınladığı tasarımlar ile binlerce beğeni almayı başaran ünlü isim her yeni tasarımı ile de bu beğeniyi arttırmayı başarıyor. Bir yanda tasarım dünyasında bir yandan da Instagram’da fenomen olmaya başlayan ünlü tasarımcının daha birçok yapımda görev alacağı da gelen bilgiler arasında.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Game Of Thrones Dizisine Türk Desteği
4.5 (89.78%) 45 votes

Bir önceki yazımız olan Günay Güvenç Taraftarını Kızdırdı başlıklı makalemizde Günay Güvenç, Günay Güvenç Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Berna Laçin Instagram Paylaşımı Tepki Çekti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir