Garanti Bankası

Garanti Bankası

Garanti Bankası ülkemizin en güçlü ve en eski özel bankalarından birisidir. Çok farklı kredi çeşitleri ile müşterilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamayı başarmaktadır. Taşıt, konut, gayrimenkul ve ihtiyaç kredilerini sağlamaktadır. Tabi bunu sağlayabilmesi için müşterilerinin gerekli başvuruları yapması gerekmektedir.

Banka başvuruları hızlı ve kolay bir şekilde yapılması için müşterilerine farklı yöntemleri kullanma şansı sunmaktadır. İsterseniz Garanti şubesine giderek başvurunuzu yapabilirken isterseniz ATM, mobil bankacılık, internet bankacılığı veya SMS atarak başvurunuzu yapabilme şansını size sunmaktadır. Sizde bunların arasından size uygun olanı tercih ederek kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Tarafından Sunulan Krediler

Garanti kredi başvuru yapabilmek bu kadar basitken kredi kullanmakta banka tarafından uygun şartları sağlayan herkese sunulmaktadır. Özel kampanya dönemleri ile uygun faiz oranları ile kredi sağlanırken aynı zamanda standart kredilerde devamlı olarak sunulmaktadır.

Ev veya arsa almak isteyenlere konut kredisi, araba almak isteyenlere taşıt kredisi ve nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Sizlerde bu kredilerden herhangi birisini yani kendinize uygun olanı bankadan rahatça alabilirsiniz. Tabi bunu yaparken size sunulan şartları ve faiz oranlarına bakarak, hesaplamasını yaparak karar vermelisiniz.

  • Garanti İhtiyaç Kredisi
  • Garanti Taşıt Kredisi
  • Garanti Konut Kredisi
garanti bankası

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti kredi hesaplama hangi krediyi başvuracağınıza göre değişiklik gösterecektir. Konut kredisi en yüklü finansman miktarını aynı zamanda en uzun vade seçeneğini sizlere sunmaktadır. Banka müşterilerine maksimum 500 bin TL finansman ve 240 aya kadar krediyi kullanma şansı sunuyor. En uzun konut kredi imkanlarından birisini sizlere sunmuş oluyorlar.

Garanti Bankası kredi işlemlerinde vade uzun oldukça toplam borca eklenen faiz ile birlikte ödemeniz çok yüklü olacaktır. Ayrıca çekilen miktara göre taksit ödeme tutarı ve kesilen ücretlerde çok yüksek olacaktır. Bu bankadan konut kredisi çekmeye karar vermeden hesaplamaları yapmalı ve ardından diğer konut kredisi sunan bankalar ile karşılaştırmalısınız.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: E Ticaret Nedir?

Garanti Bankası İhtiyaç ve Taşıt Kredisi

Garanti ihtiyaç kredisi başvuru ve taşıt kredisi için farklı seçenekleri müşterilerine sunan bir bankadır. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için maksimum 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisinden bulunabilmeniz mümkündür. Bu tür kredinin çekilebilecek en maksimum vade sayısı 60 ay olarak sınırlanmıştır. Bu krediyi direkt nakit olarak çekebileceğiniz gibi borç kredisi, alışveriş kredisi gibi nedenlerden ötürü çekmenize de izin verilmektedir. Bu tür kredinin faiz oranları sürekli olarak oynama göstermektedir.

Taşıt kredisi içinde kredi sunan banka ister 0 km isterseniz 2. El araçlar için başvuru kabul ediyor. 120 bin TL’nin altında ki araçlar için 60 ay vade sunulurken, 120 bin TL’nin üzerinde ki araçlar içinse 48 ay vade imkanı veriliyor. İkinci el araçlar için kredi başvuru maksimum 5 yaşında ki araçlara kadar izin veriliyor.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Garanti Bankası kredi başvurusu yapabilecek farklı yollar varken bunun yanında banka tarafından istenen şartları sağlamalı ve ardından da istenilen evrakları bankaya ulaştırmanız gerekmektedir. Şartlar ve istenilen evraklar aşağıda ki gibidir.

  • Daha önceki kredi ödemelerin zamanında ve eksiksiz yapılması,
  • Gelirinizi resmi olarak göstermelisiniz. (Gelir belgesi, maaş bordrosu veya vergi levhası)
  • Emeklilerden emekli aylık dökümü
  • İpotek vererek kredi çekeceklerin eşinde rıza belgesini yazılı olarak alması istenir.
  • Nüfus cüzdanı
  • İkamet belgesi veya son iki aya ait bir adet fatura

Nedir kategorisi yazılarımız ile sosyal ve güncel tüm konulara erişebilirsiniz.

Garanti Bankası Nedir?

Garanti Bankası, ülkemizde finans sektöründe hizmet vermekte olan bir bankadır. 1946 yılında Ankara’da kurulmuş olan banka yakın zamanda BBVA ile eşit ortalık kurmuştur.

Garanti Bankası Kredi Veriyor mu?

Garanti Bankası, yaşanmakta olan zorlu süreç içerisinde işveren, esnaf ve tüzel kişilere kredi vermektedir. Bu düşük faizli krediden yararlanmak isteyen kişiler blog yazımızdan detaylara ulaşabilirler.

Garanti Bankası Kredisinin Avantajları Nelerdir?

Garanti Bankasının sunmuş olduğu düşük faiz ve ileri tarihli ödeme takvimi neticesinde müşterilerine avantaj sağlar. Bu kredi iş yerlerini kapatmak zorunda kalan işverenler için ve işini kaybeden kişiler için güzel bir fırsattır.

İsim Anlamları hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 0 Ortamala: 0]
Nedir
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir