Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en popüler ve en çok müşteriye sahip banka kuruluşlarından olan Garanti Bankası, Garanti Bankası çalışma saatleri konusunda da oldukça fazla merak uyandırıyor. Eğer Garanti Bankası şubelerinden birini ziyaret ederek bankacılık işlemlerinize çözüm bulmak istiyor iseniz bu bilgileri merak etmeniz gayet doğal. Zira internet üzerinde Garanti Bankası ile alakalı yapılan aramaların en başında Garanti Bankası mesai saatleri gelmektedir. Biz de bu nedenden dolayı size bu bilgileri aktarmayı kendimize görev edindik, yazımızı okumaya devam ederek Garanti Bankası’nın mesai saatleri, iletişim numaraları ve müşteri hizmetleri hakkında çok kapsamlı bilgileri edineceksiniz.

İsterseniz lafı uzatmadan hemen konuya geçiş yapalım, Garanti Bankası şubelerinin çalışma saatleri nedir? Garanti Bankası şubeleri saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? Garanti Bankası öğle tatili saat kaç arasında?

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Öncelikle tüm Türkiye genelinde diğer çoğu bankada olduğu gibi Garanti Bankası’nda da öğle tatili uygulaması bulunduğunu belirtmek isteriz. Bu öğle tatili ise saat 12:30 ve 13:30 aralıklarında yapılmaktadır. Eğer Garanti Bankası şubelerinden birini ziyaret etmeyi planlıyor iseniz, bu saat aralıklarından önce veya sonra ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Peki öğle tatili dışında, Garanti Bankası şubeleri müşterilerine hangi saat aralıklarında hizmet vermektedir? Garanti Bankası şubeleri saat kaç aralıklarında çalışıyor?(Vikipedi)

  • Pazartesi – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Salı – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Çarşamba – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Perşembe – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cuma – 09:00 – 17:00 (12:30 ve 13:30 arası öğle tatili bulunmaktadır.)
  • Cumartesi – Kapalı
  • Pazar – Kapalı
garanti bankası çalışma saatleri

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Garanti Bankası şubeleri dışında Garanti bankası müşteri hizmetleri yoluyla da halledebileceğinizi düşündüğünüz bankacılık işlemlerinizi, Garanti Bankası iletişim numaraları sayesinde müşteri danışmanları ile iletişime geçerek kolaylıkla halledebilirsiniz. Peki bu iletişim numaraları nedir? Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası nedir? İsterseniz hemen sizler ile paylaşalım.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Adliye Çalışma Saatleri

444 0 333

Çalışma saatleri hakkında merak ettiğiniz firmalara yazılarımız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Nedir?

Garanti bankası ülkemizde hizmet vermekte olan özel bir bankacılık iştirakidir.

Garanti Bankası Ne Zaman Kurulmuştur?

Garanti Bankası, 1946 yılında başkent Ankara’da kurulmuş olan bir bankadır. 2014 yılında ulaşmış olduğu hacim ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası durumunda gelmiştir.

Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Mı?

Garanti Bankası yalnızca hafta içi mesai saatleri içerisinde çalışmaktadır. Ancak ATM ve Mobil Bankacılık atılımları sayesinde artık kısmi olsa da 7/24 olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir