Gigi Hadid Instagram paylaşımları

Gigi Hadid Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı

Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Gigi Hadid Instagram paylaşımları ile son yıllarda popülaritesini iyiden iyiye artırmayı başardı. Özellikle defilelerde güzelliği ile baş döndüren ünlü isim podyumlarından vazgeçilmezleri arasında yer almaya başladı. Dünyanın en ünlü mankenlerinden biri olan ünlü isim bu popülaritesini sosyal medyada da göstermeye başladı. Başta Instagram hesabı olmak üzere birçok sosyal medya platformunda fenomen haline gelen başarılı model son Instagram paylaşımıyla ise sosyal medyayı salladı.

Söz konusu paylaşımda ünlü model arkadaşlarıyla beraber eline kına yaktığı ve çok eğlendiklerini dile getiren bir paylaşım yaptı. Söz konusu paylaşımda geleneksel motiflerin yer aldığı ve bazı Arap ülkelerinde sanat olarak değerlendirilen kına paylaşımının ardından Gigi Hadid’e birçok takipçisi eleştiri mesajları atmaya başladı. Geleneksel bir paylaşım yapması ilginç bulunan ve bazı kullanıcılar tarafından eleştirilen ünlü isim ise gelen eleştirileri yine Instagram hesabından cevapladı. Yeni bir paylaşım yapan ünlü isim bu kez paylaşımında “Soyadıma bakın: Hadid. Yarı Filistinliyim ve bundan da gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı. Kökenini belli eden bir paylaşım yapan genç model bu kez de sosyal medyadan büyük beğeni topladı. Kısa sürede destek mesajları alan ünlü isim böylelikle tartışmalara noktayı koymuş oldu. Tüm bunlarla beraber her ne kadar Gigi Hadid olaya son noktayı koymuş olsa da, genç modelin söz konusu paylaşımları sosyal medyada daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Gigi Hadid Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı
4.4 (88.39%) 93 votes

Bir önceki yazımız olan Lady Gaga Yılbaşı Hediyesi İle Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Lady Gaga ve Lady Gaga Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İbrahim Tatlıses Instagram Hesabından Dilan Çıtak İle Yaptığı Paylaşım
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir