Gizem Karaca Instagram paylaşımları

Gizem Karaca Kamera Arkası Görüntüleri İle Büyük Beğeni Topladı

Son zamanda Instagram kullanımı artık çok daha özel paylaşımlara göre yönelmeye başladı. Bu alanda birçok ünlü isimde merak edilen hayatlarına ait detayları Instagram hesapları üzerinden hayranları ile paylaşmaya başladı. Büyük bir ilgi gören ve bu şekilde paylaşımlar ile fenomen haline gelen ünlülerden biride Gizem Karaca.

Gizem Karaca özellikle son dönemde oynadığı dizilerin kamera arkası görüntüleri paylaşması ile büyük ilgi gören ünlü isimler arasında. Özellikle sevilen dizi Güzel Köylü setine ait fotoğrafları Instagram hesabı üzerinden paylaşan Gizem Karaca, paylaştığı fotoğrafları ile beğeni toplamayı da başardı. Özellikle oldukça doğal bulunan paylaşımlara takipçilerden de büyük beğeni geldi. Gizem Karaca ise gelen tüm bu övgü dolu beğenilere hayranlarına teşekkür ederek ve yeni paylaşımları geleceğini söyleyerek karşılık verdi. Ünlü ismin paylaştığı fotoğrafların ise beğeni oranı şaşırtmaya yetti. Her paylaşılan resim için 20-30 bin gibi bir beğeni bulunması oldukça büyük etki yarattı.

Gizem Karaca Kamera Arkası Görüntüleri İle Büyük Beğeni Topladı
4.5 (89.33%) 418 votes

Bir önceki yazımız olan Serenay Sarıkaya’dan Tek Paylaşıma Rekor Beğeni başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlü isimler ve Serenay Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Rüzgar Erkoçlar Instagram Hesabı Adresi 2018
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir