Instagram ünlüler

Gizem Karaca Instagram Hesabından İtiraf Gibi Paylaşımda Bulundu

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Oynadığı diziler ile başarıyı yakalayan Gizem Karaca Instagram hesabını aktif kullanan ünlüler arasında ve yeni projelerle yakın zamanda yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son dönemde oynadığı diziler ile gündeme gelen ünlü oyuncu hakkında geçtiğimiz yaz ayaları içerisinde de bazı iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan bu iddialar neticesinde ise Gizem Karaca bir açıklama yapmış ve kesinlikle bu iddiaların doğruyu yansıtmadığını iddia etmişti. Instagram paylaşımıyla bu gerçeği açıklayan ünlü oyuncu iddialara cevap verince söz konusu olayında gerçeği yansıtmadığı düşünülmüş ve konu kapanmıştı.

Temmuz ayında yapılan bu açıklamanın ardından ise ünlü oyuncudan beklenmedik bir paylaşım geldi. Söz konusu paylaşımda doğum gününde yapılan kutlamanın resimlerini paylaşan Gizem Karaca paylaşımında yanında bulunan erkek arkadaşı için de “Kendimi gibi prenses hissettiriyor, çok mutluyum” ifadelerini kullandı. Paylaşımda yer alan erkek arkadaşını böylelikle ortaya çıkarmış olan güzel oyuncuya paylaşımın ardından yüzlerce mesaj gönderildi. Gönderilen mesajların ardından ise Gizem Karaca hiçbir açıklama yapmadan paylaşımını Instagram hesabından kaldırdı. Ünlü oyuncunun bu hareketi iddiaları kanıtlar nitelikte değerlendirilirken ünlü oyuncu da sessizliğini korudu. Konu hakkında açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

Gizem Karaca Instagram Hesabından İtiraf Gibi Paylaşımda Bulundu
4.5 (90.35%) 429 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram 3D Fotoğraf Dönemi Yaklaşıyor başlıklı makalemizde Instagram kullanımı, Instagram’da 3D Fotoğraf ve Instagram’da 3D Fotoğraf Dönemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Gönderi Bildirimi ve Hikayeler Özelliği Kullanıma Açıldı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir