Gizem Karaca Instagram Hesabından İtiraf Gibi Paylaşımda Bulundu

instagram takipçi satın al instatakipci

Oynadığı diziler ile başarıyı yakalayan Gizem Karaca Instagram hesabını aktif kullanan ünlüler arasında ve yeni projelerle yakın zamanda yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son dönemde oynadığı diziler ile gündeme gelen ünlü oyuncu hakkında geçtiğimiz yaz ayaları içerisinde de bazı iddialar ortaya atılmıştı. Ortaya atılan bu iddialar neticesinde ise Gizem Karaca bir açıklama yapmış ve kesinlikle bu iddiaların doğruyu yansıtmadığını iddia etmişti. Instagram paylaşımıyla bu gerçeği açıklayan ünlü oyuncu iddialara cevap verince söz konusu olayında gerçeği yansıtmadığı düşünülmüş ve konu kapanmıştı.

Temmuz ayında yapılan bu açıklamanın ardından ise ünlü oyuncudan beklenmedik bir paylaşım geldi. Söz konusu paylaşımda doğum gününde yapılan kutlamanın resimlerini paylaşan Gizem Karaca paylaşımında yanında bulunan erkek arkadaşı için de “Kendimi gibi prenses hissettiriyor, çok mutluyum” ifadelerini kullandı. Paylaşımda yer alan erkek arkadaşını böylelikle ortaya çıkarmış olan güzel oyuncuya paylaşımın ardından yüzlerce mesaj gönderildi. Gönderilen mesajların ardından ise Gizem Karaca hiçbir açıklama yapmadan paylaşımını Instagram hesabından kaldırdı. Ünlü oyuncunun bu hareketi iddiaları kanıtlar nitelikte değerlendirilirken ünlü oyuncu da sessizliğini korudu. Konu hakkında açıklama yapılıp yapılmayacağı da merak konusu oldu.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/goruntuleme

Sosyal medyayı kullanan ünlülerin sayısı her geçen gün artıyor. Gizem Karaca Instagram hesabından paylaştığı kamera arkası görüntüleri büyük beğeni topladı. Son zamanda Instagram kullanımı artık çok daha özel paylaşımlara göre yönelmeye başladı. Bu alanda birçok ünlü isimde merak edilen hayatlarına ait detayları Instagram hesapları üzerinden hayranları ile paylaşmaya başladı. Büyük bir ilgi gören ve bu şekilde paylaşımlar ile fenomen haline gelen ünlülerden biride Gizem Karaca.

Oynadığı Dizilerin Kamera Arkası Paylaşımını Yapan Gİzem Karaca Hayranlarından Büyük İlgi Görüyor

Özellikle sevilen dizi Güzel Köylü setine ait fotoğrafları Instagram hesabı üzerinden paylaşan Gizem Karaca, paylaştığı fotoğrafları ile beğeni toplamayı da başardı. Özellikle oldukça doğal bulunan paylaşımlara takipçilerden de büyük beğeni geldi. Gizem Karaca ise gelen tüm bu övgü dolu beğenilere hayranlarına teşekkür ederek ve yeni paylaşımları geleceğini söyleyerek karşılık verdi. Ünlü ismin paylaştığı fotoğrafların ise beğeni oranı şaşırtmaya yetti. Her paylaşılan resim için 20-30 bin gibi bir beğeni bulunması oldukça büyük etki yarattı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım Nasıl Kullanılır?

 

Instagram Haberleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gizem Karaca Instagram Hesabından İtiraf Gibi Paylaşımda Bulundu
4.5 (90.35%) 429 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir