Instagram ünlüler

Gizem Soysaldı Bebeğinin İlk Fotoğraflarını Paylaşmaya Başladı

“Arka Sokaklar” dizisi ile bir anda gündeme gelen ve oyunculuğu oldukça beğenilen isim Gizem Soysaldı, yakaladığı üne rağmen kısa süre içerisinde diziden ayrılmış ve bir süre ekranlara veda etmişti. Ünlü ismin ekranlara veda etme nedeni ise sonunda ortaya çıkmıştı. Annelik heyecanı yaşayan isim bebek beklediği için bir süre ekranlardan uzak kalmış ve bu haberlerin ardından da kısa süre içerisinde doğum yapmıştı. Hamilelik döneminde bebeği ile ilgili birçok Instagram paylaşımı da yapan ünlü isim bebeğinin doğum haberini de Instagram hesabından vermişti.

Instagram hesabından doğum yaptığını duyurduktan sonra ünlü isim bebeğinin yüzünü paylaşmamış ve takipçilerini merak içerisinde bırakmıştı. Belli bir süre bu kararını koruyan ünlü isim geçtiğimiz günlerde kutladığımız anneler gününde bebeğinin ilk fotoğrafını da paylaşmış oldu. Annesi ve bebeği ile birlikte pazara giden ve burada çektiği fotoğrafını paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Anneler organik pazarda” notunu da düşmeyi ihmal etmedi. Paylaşımdan sonra ise Gizem Soysaldı’nın Instagram hesabı beğeni yağmuruna tutuldu. Birçok takipçinin iyi dileklerini ilettiği mesajlar karşılığında ünlü oyuncuda teşekkür mesajı yayınladı. Şimdi ise ünlü oyuncunun bebeği hakkında yapacağı yeni paylaşımlar merak edilmeye başlandı.

Gizem Soysaldı Bebeğinin İlk Fotoğraflarını Paylaşmaya Başladı
4.5 (89.33%) 90 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen’den Anneler Günü Paylaşımı başlıklı makalemizde Anneler günü, Gülben Ergen ve Gülben Ergen Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir