Gizem Soysaldı Instagram Hesabından Mutlu Haberi Verdi

Gizem Soysaldı Instagram Hesabından Mutlu Haberi Verdi

instagram takipçi satın al instatakipci

Uzun süre önce Arka Sokaklar dizisi ile gündeme gelen oyuncu Gizem Soysaldı başarılı oyunculuğu ile tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başarmıştı. Buna rağmen Gizem Soysaldı diziden bir dönem sonra ayrılmıştı. Neden ayrıldığı konusunda net bir bilgi alınamayan Gizem Soysaldı daha sonra birkaç programa da imza atmıştı. Bu şekilde oyunculuğu ile gündemde kalmayı başaran isim şimdilerde ise annelik heyecanı yaşıyor.

Annelik heyecanı yaşadığını ise Instagram paylaşımları ile gündeme getiren isim son yaptığı paylaşımlar ile gündeme geldi. Son paylaşımında doğuma son 4 hafta kaldığını dile getiren Gizem Soysaldı hamilelik halini de çekerek Instagram’da yayınladı. Paylaşımın yayınlanmasının ardından ise birçok takipçisi Gizem Soysaldı’ya iyi dileklerini iletmeyi ihmal etmedi. Tüm bu mesajları gören ünlü isim ise iyi dileklerini gönderen herkese teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Böylece Gizem Soysaldı da hamilelik pozu paylaşan ünlü isimler arasına girmiş oldu. Zira son zamanlarda bu tarz paylaşım yapan birçok ünlü isim gündeme gelmeye başladı. Ece Erken, Hande Ataizi gibi ünlü isimlerin yaptıkları bu hamilelik paylaşımları artık bir akım haline bile geldi diyebiliriz. Son zamanlarda en sık yapılan paylaşım türlerinden biri olan hamilelik paylaşımları özellikle ünlü isimler arasında daha uzun süre devam edecek gibi duruyor. Bu yönde yapılan paylaşımlara ünlü isimlerin hayranlarından ilgi de oldukça fazla.

Gizem Soysaldı Annelik Heyacanı

“Arka Sokaklar” dizisi ile bir anda gündeme gelen ve oyunculuğu oldukça beğenilen isim Gizem Soysaldı, yakaladığı üne rağmen kısa süre içerisinde diziden ayrılmış ve bir süre ekranlara veda etmişti. Ünlü ismin ekranlara veda etme nedeni ise sonunda ortaya çıkmıştı. Annelik heyecanı yaşayan isim bebek beklediği için bir süre ekranlardan uzak kalmış ve bu haberlerin ardından da kısa süre içerisinde doğum yapmıştı. Hamilelik döneminde bebeği ile ilgili birçok Instagram paylaşımı da yapan ünlü isim bebeğinin doğum haberini de Instagram hesabından vermişti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Instagram hesabından doğum yaptığını duyurduktan sonra ünlü isim bebeğinin yüzünü paylaşmamış ve takipçilerini merak içerisinde bırakmıştı. Belli bir süre bu kararını koruyan ünlü isim geçtiğimiz günlerde kutladığımız anneler gününde bebeğinin ilk fotoğrafını da paylaşmış oldu. Annesi ve bebeği ile birlikte pazara giden ve burada çektiği fotoğrafını paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Anneler organik pazarda” notunu da düşmeyi ihmal etmedi. Paylaşımdan sonra ise Gizem Soysaldı’nın Instagram hesabı beğeni yağmuruna tutuldu. Birçok takipçinin iyi dileklerini ilettiği mesajlar karşılığında ünlü oyuncuda teşekkür mesajı yayınladı. Şimdi ise ünlü oyuncunun bebeği hakkında yapacağı yeni paylaşımlar merak edilmeye başlandı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/yorum

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gizem Soysaldı Instagram Hesabından Mutlu Haberi Verdi
4.5 (89.94%) 310 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir