Instagram futbolcular

Gökhan Zan Galatasaray’a Veda Etti

Uzun yıllardır sarı kırmızılı takımın savunmasında bel kemiği görevi gören Gökhan Zan son iki sezonda Semih ve Hakan Balta’nın çıkışı ile birlikte ne yazık ki kadronun dışında kalmaya başlamıştı. Futbolu ile beğeni toplayan Gökhan Zan için durum böyle olunca ayrılık çanları da çalmaya başladı. Ünlü futbolcunun 4.yıldızı taktıktan sonra artık sarı kırmızı takıma veda etmeye hazırlandığı da öğrenilmişti. Uzun yıllar boyunca takıma katkısı olan Gökhan Zan ise ayrılık için bir mesaj yayınladı.

Özellikle kendisini sürekli destekleyen takım arkadaşları ve taraftara seslenen ünlü isim Instagram üzerinden bir veda mesajı yayınladı. Söz konusu mesajında “Acısıyla, tatlısıyla.. Kimi zaman yağmuru, kimi zaman çamuruyla.. Çoğu zaman zaferleriyle… Bazen hüzünlerde, ama hep şeref ve gururla… O şanlı forma yüreğimizde asılı kalacak her daim onurla. Hiç bir zaman unutmadık, unutmayız. Bu arma kutsaldır, nasip olmaz herkese. Belki bugün sahada veda olsa da kalbimde asla.. Yanımda benimle birlikte yürüyen, camiada bana destek olan, tribünde büyük taraftarıyla her Galatasaraylı hakkını helal etsin.. Bir damla terimize karşılık varsa bir hakkımız, emeğimiz helal olsun..” ifadelerini kullanan başarılı futbolcu böylece taraftarlardan ve takımından helallik de istemiş oldu. Başarılı defans oyuncusunun yeni takımının hangisi olacağı ise merakla beklenmeye başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/begeni/aylik-otomatik

Gökhan Zan Galatasaray’a Veda Etti
4.5 (90.7%) 374 votes

Bir önceki yazımız olan Rüzgar Erkoçlar Instagram Hesabı Adresi 2019 başlıklı makalemizde Instagram paylaşımları, Instagram ünlüler ve Rüzgar Erkoçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Ali Sunal İddialara Sert Çıktı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir