Sosyal medya konuları

Göksel Düştü Sosyal Medya Sallandı

Her geçen gün sosyal medya üzerinden yeni bir olayla karşılaşıyoruz. Bu durumun temel nedeni sosyal medyanın sürekli güncel ve her an ulaşılabiliyor bir platform olması. Özellikle son dönem teknolojisini düşündüğümüz zaman elinizde tuttuğunuz telefonla bile istediğiniz an sosyal medya platformlarını takip etmeni ve bu platformlarda güncel konuları bulmanız mümkün. Son yaşanan olayda bu duruma en büyük örnek. Özellikle ünlüler için geçerli olan bu gündem olayının son kurbanı ise şarkıcı Göksel oldu. Geçtiğimiz Cuma günü Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’a konuk olan Göksel sahneye davet edildiği sırada talihsiz bir olay yaşadı.

Stüdyoya yanlış yerden giriş yapan sanatçı Göksel ne yazık ki ayağının takılması sonucu düştü. Kısa bir şokun ardından hemen toparlanan şarkıcı Göksel hiçbir şey olmamış gibi şarkıya girdi. Fakat asıl olay bu andan sonra yaşandı. Kulaklığı çıkan ve bu yüzden sesi duyamayan Göksel şarkıya eşlik etme aşamasında sıkıntı yaşadı. Detone olan başarılı şarkıcı bu durumu belli etmemeye çalışsa da sosyal medya da günün konularından biri olmaktan kurtulamadı. Bu durumun sosyal medya üzerinden oldukça çok konuşulması ve Göksel’in yaşadığı şansızlığın dile getirilmesi de ünlü şarkıcının hayranlarının destek mesajları göndermesine neden oldu. Bununla birlikte Göksel her hangi bir açıklama yapmaktan kaçındı. Sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapmayan yıldız isme destek veren hayranları ise konunun uzatılmasının yanlış olduğu yönünde mesajlar atmaya başladı.

Göksel Düştü Sosyal Medya Sallandı
4.5 (89.11%) 461 votes

Bir önceki yazımız olan Kurtlar Vadisinin Polat Alemdar’ından Beğeni Toplayan Paylaşımlar başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Necati Şaşmaz ve Necati Şaşmaz Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Hain Saldırıya Ünlüler Instagram Üzerinden İsyan Etti
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir