Instagram ünlüler

Gonca Vuslateri Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı

“Yalan dünya” dizisinde canlandırdığı karakterlerle bir anda sanat dünyasının dikkatini toplayan oyuncu Gonca Vuslateri Instagram paylaşımı büyük ilgi topladı. Başarılı oyuncu acaba dizilere veda mı etti derken ünlü isimden şok bir haber geldi. Daha önce sevgilisiyle beraber çekildiği bir pozu Instagram’dan paylaşması nedeniyle eleştiri toplayan ünlü ismin yılbaşı için çıktığı yurt dışı gezisinde evlendiği haberi geldi. Sürpriz bir şekilde evlenen ünlü isim daha sonra Instagram hesabından evlendiğini duyurmuştu.

Evlendikten sonra eşi ile paylaşımlar da yapmaya başlayan Gonca Vuslateri son paylaşımında yer verdiği açıklamalarla da takipçilerinden beğeni topladı. Söz konusu açıklamalarda “En güzel gelinlik, alnının ak olması bir kadının.. Kalbinin bembeyaz olması, bakıp yüzüne -bütün “olan-biteni” kendi içinizden aktığı gibi bilip, çirkin-sefil dakikaların koyu deliğe gidisini görmek ve geriye beyaz bir gelinlik kadar ipek kalkmak. Tutup sevdiğinin fotoğrafını aynaya “sendeki suret, bende ki aslı!” demek. “Dur hiç bir şey anlatma ” der gibi erkeğinin seni bir balıkla aldatısına tanık olmak, dişi varlık onun dudaklarına koşarken bir kadın olarak okyanusun dibinde ağlamak.. Bir Turgut Uyar şiiri gibi gerçeği ezildiği yerden çıkarıp, bıraktığı ize şiir yazmak.. Kimliksiz, kalıpsız. “Asığım ulan!” diye düşene kadar dönmek.. başın donene kadar.. “Aramaya devam!” demek. Başın göğe erene kadar! Herkese mutlu bir hafta başı .. “Tanıştığımız gün” tarihimiz kutlu olsun kocacığım .” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin bu paylaşımı takipçilerinden beğeni toplamayı da başardı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/yorum

Gonca Vuslateri Instagram Paylaşımı Beğeni Topladı
4.2 (84.35%) 23 votes

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Ve Gençlik Araştırması Sonuçları Açıklandı başlıklı makalemizde Sosyal medya, Sosyal medya araştırması ve sosyal medya kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Apple Store En Çok İndirilen Uygulamalar
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir