Google’dan Android İçin Instagram Hamlesi

Instagram artık sosyal medya denildiğinde ilk olarak aklımıza gelen uygulamalardan bir tanesi. Sadece kullanıcı sayılarına bakıldığında bile 500 milyon kullanıcı sayılarının üzerinde kullanıcı sayılarına sahip. Bu aslında Instagram’ın nasıl bir trafiğe sahip olduğunu da ortaya koyuyor. Instagram bu derece büyük bir platform haline gelmesi ise sadece standart kullanıcıların değil dünyaca ünlü markalarında Instagram’a yönelmesine neden olmaya başladı. Bu noktada binlerce ünlü markanın Instagram üzerinden resmi sosyal medya hesapları açtı. Buradan ürün tanıtımları da yaptıklarını biliyoruz. Google’dan Android İçin Instagram Hamlesi geldi. Bugün bunu konuşacağız.

Bu şekilde Instagram’a başvuran son marka ise teknoloji devi Google oldu. Sadece marka değeri açısından baktığımızda bile dünyanın en büyük ikinci şirketi olarak gösterilen Google’ın Instagram’ı da ne derece etkili kullandığını biliyoruz. Artık sadece kendi adına değil geliştirdiği ürünler adına da Instagram kullanımına geçti. Geçtiğimiz günlerde ise Instagram üzerinden resmi Android sayfasını açtı. Kendi geliştirdiği mobil işletim sistemi olan Android için Instagram sayfası açan Google’ın işletim sistemi hakkında birçok bilgiyi de bu sayfa üzerinden paylaşacağı öğrenildi. Google’dan Android İçin Instagram Hamlesi bu şekilde gelmiş oldu. Google hem yeni sürüm haberlerini vermek için hem de Android hakkında paylaşımlar yapmak için Android Instagram hesabını açtı. Ilk paylaşımı ise birkaç kareye sığdırılmış olan yazılım dünyası için klişelerden biri olarak gösterilen “Hello Word” paylaşımı oldu. Google’ın yeni açtığı sayfanın ne kadar beğeni toplayacağı ise merak konusu oldu.

https://www.instatakipci.com/

Google’dan Android İçin Instagram Hamlesi
4.3 (85.33%) 15 votes

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Yeni Özellikleri ve Kullanıcıların Beklentileri başlıklı makalemizde hikayeler güncellemesi, instagram ve Instagram güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Hande Erçel’den Veda Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir