Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr

Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr

Bilgisayardan Instagram kullanma programı GramBlr ile fotoğraf paylaşımı yapmak çok kolay. Özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra kısa süre içerisinde yükselen ve ilk olarak İOS uygulaması olarak ortaya çıkan Instagram, sürekli gelişimine devam ediyor. Durum öyle ki ilk olarak İOS için bir uygulama olması ile bilinen Instagram ardından tüm android cihazlara ve kısa süre içerisinde tüm akıllı telefonlara açılmıştı. Şimdi ise Instagram artık bilgisayar üzerinden fotoğraf paylaşımı kabul etmeye başladı.

Telefon veya tablet yerine bilgisayar başında daha fazla zaman geçiren veya Instagram uygulamasına bilgisayardan girmek isteyen kullanıcıların çoğu Instagram uygulamasına tarayıcı üzerinden girmeye çalışmakta ve tarayıcıdan girildiğinde de telefon veya tabletindeki gibi yani uygulama üzerindeki özelliklerin çoğu bulunmamaktadır. Bu nedenle taleplerini de karşılayamamaktadırlar. Instagram uygulamasına bilgisayar üzerinden girmek güvenilir programlar dahilinde sağlanabilir. Bu programlardan birini indirerek program aracılığı ile Instagram uygulaması edinebilir ve Instagram hesabınızı istediğiniz gibi bilgisayardan kullanabilirsiniz. Program üzerinden edindiğiniz Instagram uygulaması son derece kullanışlı ve aynı telefonda kullandığınız gibi olacaktır. Aşağıda sizler için önerdiğimiz programı tanıtan içeriğimiz mevcuttur. Program detaylarını buradan kontrol ederek güvenilirliğini fark edebilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Kullanma Programını Tanıyalım

Paylaşımda bulunabilmek için size gerekli olan en iyi program Gramblr. Gramblr sayesinde kısa süre içerisinde bilgisayarınızdan da Instagram hesaplarınıza fotoğraf paylaşımı yapma imkânı bulabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken programı bilgisayarınıza indirmek ve ardından resimleri bu program aracılığı ile açmak. Tabi ilk sefer için bazı ayarları yapmanız gerekiyor. İlk olarak yapmanız gereken resim formatını seçmek. Program sadece jpg ile çalıştığı için resimlerinizi bu alanda 650×600 formatına getirmenizde yarar var. Aksi halde kesintiler olabilir görüntü içerisinde. Bu aşamadan sonra programı Instagram hesabınız ile bağlamanız gerekiyor. Ardından kolaylıkla bilgisayarınızda ki resimleri Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz. Programın kullanımı bu kadar basit ve pratik. Tabi tüm bu uyarılarımızı dikkate almanız gerekiyor. Aksi halde istediğiniz özelliklerde fotoğraflarınızı yükleyemeye bilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Tbt Nedir Ne İşe Yarar Neden Herkes Kullanır

Bu içeriğimizde sizlere bilgisayardan Instagram’a nasıl girebileceğinizi açıkladık ve güvenilir bir program önerdik. Bu programı kullanarak bilgisayarınızdan Instagram uygulamasına girebilir ve aynı telefonda kullandığınız haliyle kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/youtube/begeni-satin-al

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
2 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir