Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr

Bilgisayardan Instagram Kullanma Programı GramBlr

Bilgisayardan Instagram kullanma programı GramBlr ile fotoğraf paylaşımı yapmak çok kolay. Özellikle Facebook tarafından satın alındıktan sonra kısa süre içerisinde yükselen ve ilk olarak IOS uygulaması olarak ortaya çıkan Instagram, sürekli gelişimine devam ediyor. Durum öyle ki ilk olarak İOS için bir uygulama olması ile bilinen Instagram ardından tüm android cihazlara ve kısa süre içerisinde tüm akıllı telefonlara açılmıştı. Şimdi ise Instagram artık bilgisayar üzerinden fotoğraf paylaşımı kabul etmeye başladı.

Instagram kullanıcılarının sayısı gün geçtikçe artmakla birlikte birçok kullanıcı Instagram hesabına, bilgisayar üzerinden giriş yapmak istemektedirler. Ancak, tarayıcıdan Instagram’a girildiğinde, birçok özellik kullanılmamaktadır. DM veya gönderi paylaşımı gibi özelliklerde kullanıcılar sorun yaşamaktadırlar. Bu sorunun çözümü aslında çok basit işlemlerle sağlanabilir. Tıpkı telefonunuzda bulunan Instagram uygulaması gibi bilgisayarda da Instagram’ı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede Bilgisayardan DM atma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, fotoğraf ve video yüklemek gibi telefondan yapılabilen tüm işlemleri bilgisayarda da aynı şekilde yapabileceksiniz. Tek yapmanız gereken şey, sayfayı aşağı kaydırarak içeriğin devamını incelemek olacaktır.

Telefon veya tablet yerine bilgisayar başında daha fazla zaman geçiren veya Instagram uygulamasına bilgisayardan girmek isteyen kullanıcıların çoğu Instagram uygulamasına tarayıcı üzerinden girmeye çalışmakta ve tarayıcıdan girildiğinde de telefon veya tabletindeki gibi yani uygulama üzerindeki özelliklerin çoğu bulunmamaktadır. Bu nedenle taleplerini de karşılayamamaktadırlar. Instagram uygulamasına bilgisayar üzerinden girmek güvenilir programlar dahilinde sağlanabilir. Bu programlardan birini indirerek program aracılığı ile Instagram uygulaması edinebilir ve Instagram hesabınızı istediğiniz gibi bilgisayardan kullanabilirsiniz. Program üzerinden edindiğiniz Instagram uygulaması son derece kullanışlı ve aynı telefonda kullandığınız gibi olacaktır. Aşağıda sizler için önerdiğimiz programı tanıtan içeriğimiz mevcuttur. Program detaylarını buradan kontrol ederek güvenilirliğini fark edebilirsiniz.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Mesaj Gitmiyor Sorunu

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Aktif Instagram kullanıcılarının birçoğu iş veya farklı sebeplerden dolayı uygulamayı bilgisayar üzerinden kullanmayı tercih etmektedirler. Kullanım rahatlığı açısından da birçok kullanıcı açısından önem taşıyan bu durum, tarayıcılar üzerinden gerçekleştirilememektedir. 

Tarayıcıdan Instagram adresinize girdiğinizde, Instagram’ın tüm özelliklerini kullanamıyorsunuz. Tarayıcı üzerinden Instagram adresinize giriş sağladığınızda DM dahi gönderemiyorsunuz. Instagram uygulamasını aynı telefon veya tabletinizdeki gibi bilgisayarda da kullanmak istiyorsanız Gramblr tam size göre bir uygulama. Hem kullanımı çok basit olan hem de tarayıcı üzerinden kullanımı güç veya imkansız olan tüm uygulamaları bilgisayarınızda kolayca kullanabilmenizi sağlamaktadır. 

Bilgisayardan Instagram Kullanma Programını Tanıyalım

Bilgisayardan Instagram’a girme programı olan Gramblr, tarayıcı üzerinden Instagram adresinize giriş yaptığınızda kullanamadığınız tüm özelliklerin kapılarını aralamaktadır. Programın nasıl çalıştığını ve neleri sunduğunu inceleyerek güvenle kullanabilirsiniz.

Paylaşımda bulunabilmek için size gerekli olan en iyi program Gramblr. Gramblr sayesinde kısa süre içerisinde bilgisayarınızdan da Instagram hesaplarınıza fotoğraf paylaşımı yapma imkânı bulabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken programı bilgisayarınıza indirmek ve ardından resimleri bu program aracılığı ile açmak. Tabi ilk sefer için bazı ayarları yapmanız gerekiyor. İlk olarak yapmanız gereken resim formatını seçmek. Program sadece jpg ile çalıştığı için resimlerinizi bu alanda 650×600 formatına getirmenizde yarar var. Aksi halde kesintiler olabilir görüntü içerisinde. Bu aşamadan sonra programı Instagram hesabınız ile bağlamanız gerekiyor. Ardından kolaylıkla bilgisayarınızda ki resimleri Instagram hesabınızda paylaşabilirsiniz. Programın kullanımı bu kadar basit ve pratik. Tabi tüm bu uyarılarımızı dikkate almanız gerekiyor. Aksi halde istediğiniz özelliklerde fotoğraflarınızı yükleyemeye bilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere bilgisayardan Instagram’a nasıl girebileceğinizi açıkladık ve güvenilir bir program önerdik. Bu programı kullanarak bilgisayarınızdan Instagram uygulamasına girebilir ve aynı telefonda kullandığınız haliyle kullanabilirsiniz. Özellikle, bilgisayarı aktif olarak kullanan ve aynı zamanda Instagram hesabında da vakit geçirmek isteyen kullanıcılar için son derece kullanışlı ve güvenilir bir program olan Gramblr ile işiniz çok kolay olacak.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Telegram Nedir? Nasıl Kullanılır?

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/youtube/begeni-satin-al

Gramblr nedir?

Gramblr Instagrama bilgisayardan fotoğraf yüklemenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları anlık olarak istediğiniz Instagram hesabında paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsizdir ve bir çok filtre içerir. Pc’den fotoğraf yüklemek isteyenler için oldukça idealdir.

Gramblr nasıl kullanılır?

Öncelikle programı indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor ardından bir kullanıcı oluşturmalısınız daha sonra bu kullanıcı ile girerek instagram hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
3 yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir