GTA 4 Hileleri

GTA 4 Hileleri

GTA 4 hileleri bu blogda! GTA 4 başta olmak üzere, bütün GTA oyunları çok fazla oynanmaktadır. Oyunlarını biraz daha eğlenceli hale getirmek isteyenler, hile kullanarak, daha da aksiyon dolu dakikalar yaşayabilmektedir. 2008 yılında bilgisayarla için kullanıcılara sunulan oyunun asıl adı “Grand Theft Auto IV” şeklindedir. Oyun bu sefer New York kurgusuna dayanmaktadır. Buradaki Liberty City’i haritada kullanıcılara sunulmaktadır. (Vikipedi)

Hem macera hem de aksiyon dolu olan bu oyunda, bölüm bölüm ilerleyebilirsiniz. Ancak bunun için size sunulan görevleri başarılı bir şekilde bitirmeniz gerekiyor. GTA 4 hileleri sayesinde oyunların görevlerini kısa süre içerisinde tamamlayabilir, başarılı olabilirsiniz. Bu oyun içerisinde aynı zamanda bazı hedefler bulunmaktadır. Bu hedeflere göre üçün şahıs bakış açısıyla size verilen görevleri tamamlamanız beklenmektedir. Eğer yürürseniz ya da araçta gezerseniz birinci bakış açısını görebilirsiniz.

GTA 4 Hile Nasıl Yazılır?

GTA 4 Türkçe yama sayesinde, oyunları Türkçe olarak da oynayabilirsiniz. Her tür dil için, bütün hile kodları aynı işlevi görmektedir. Sizler için en sık kullanılan hile kodlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Şarkı bilgisi için: 948 – 555 – 0100
 • Jetmax Gemi İndirmek İçin: 938 – 555 – 0100
 • Sanchez Bisiklet İndirmek İçin: 625 – 555 – 0150
 • NRG Bisiklet İndirmek İçin: 625 – 555 – 0100
 • Zayıf Silah Almak İçin: 486 – 555 – 0150
 • Gelişmiş Silah Almak İçin: 486 – 555 – 0100
 • Zırhı Geri Yükleyin: 362 – 555 – 0100
 • Rastgele Havanın Durumunu ve Gününü Değiştirebilirsiniz: 468 – 555 – 0100
 • Helikopter İndirebilirsiniz: 359 – 555 – 0100
 • Bir FBI Buffalo Aracı İndirebilirsiniz: 227 – 555 – 0100
 • Cognoscenti Lüks Araç İndirebilirsiniz: 227 – 555 – 0142

En sık kullanılan Gta 4 hilelerini bu şekilde ifade edebiliriz. Bunların dışında bonus kazanabileceğiniz bazı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan bazılarını da şöyle sıralayabiliriz:

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: EU4 Hileleri

 • Eğer çalışmayan bir arabaya bindiyseniz endişelenmeyin. Arabaya bindikten sonra telefonunuzu çıkartın. Buraya bir numara yazın ve arabayı çalıştırmayı deneyin. Araç çalışacaktır.
 • İtfaiye araçlarını almak istiyorsanız, striptiz kulübündeki otoparka gidebilirsiniz. Burada park yerinden çıkıp sola dönün. İtfaiye araçlarını bularak alabilirsiniz.

Bu şekilde bonus kazanabilirsiniz.

gta 4 hileleri

GTA 4 Hile Nasıl Yapılır?

GTA 4 hile sayesinde pek çok özelliklerle büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Liberty City’de gerçekleşen bu oyun sayesinde sizler de maceranın bir parçası olabilirsiniz. Hileleri incelediğinizde genel olarak oyunlarda kullanabileceğiniz özelliklerdeki hilelerin olduğunu söyleyebiliriz. Klasikleşen bu şifreler sayesinde pratik olarak oyuna daha da hâkim olabilirsiniz. Günümüzde en sık kullanılan oyunlardan bir tanesi olan Gta 4 kurgusu, görevleri ve hileleri sayesinde çok ilgi çekici bir hale geldi. İnternet üzerinde pek çok platformda ücretsiz olarak indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Oyun, artık en düşük bilgisayarlarda bile rahatça oynanabilen bir oyun haline gelmiştir.

Oyun Hileleri kategorisi ile oyun hileleri hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

GTA Nedir?

GTA, Dünya üzerinde ki en popüler oyun serisidir. Uzun yıllardır oyun piyasasının en güçlü oyunlarını üretmiş ve kendi hayran kitlesini oluşturmuştur. GTA serisi ülkemizde de 7’den 70’e birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanmaktadır.

GTA 4 Ücretli mi?

GTA 4 oyununu ücretsiz bir şekilde internet üzeridnen bulmak mümkündür. Ayrıca düşük ücretlereden kurulum CD’si satın alınabilir.

GTA 4 Hileleri Nelerdir?

GTA 4 Hileleri ile ilgili sizler için oluşturmuş olduğumuz blog yazımızdan detaylı bir şekilde yararlanabilir ve kendinize oyun içerisinde büyük avantajlar sağlayabilirsiniz.

Oyun Hileleri hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
[Toplam: 1 Ortamala: 5]
Gösterilecek yorum yok.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir