Gülben Ergen Instagram Hesabından Başına Gelen Olayı Anlattı

Gülben Ergen Instagram Hesabından Başına Gelen Olayı Anlattı

instagram takipçi satın al instatakipci

Bir süredir doğal yaşamı ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile beğeni toplayan ünlü isim Gülben Ergen Instagram paylaşımları ile büyük ilgi çekmeyi de başarıyor. Oldukça çok beğenilen paylaşımlara imza atan Gülben Ergen’in takipçi sayısı da günden güne artış göstermeye başladı. Bu bağlamda ünlü ismin her yeni paylaşımı da merakla beklenmeye başladı. Gülben Ergen’in başından geçen olayı anlattığı son paylaşımda tüm bu merakları boş çıkarmadı. Oldukça ilginç bir olay ile karşımıza gelen ünlü isim söz konusu paylaşımlarında otostop yaptığını belirtti. Başından geçen olay ile ilgili oldukça ilginç açıklamalarda bulunan isim söz konusu olayı da tüm detayları ile anlattı.

Sosyal medya üzerinden olayı anlatan isim “Şimdi şöyle oldu. Bugün Elvan’ın Doğum günü… Sabah konuştuk, sonra ben yürüyüşe çıktım. O da bana yakın bir yerde olduğunu yazdı ve ‘gel’ dedi. Aslında yürüyüşümü kısa kesmezdim ama hadi görmüş olurum dedim. ‘Taksiye atla gel’ deyince, e vakti de kısıtlı 15-20 dakikaya çıkmam lazım deyince…Napıcam? İmkânsız diye bir şey var mı? Yanımda çantam yok. E yürüyorum param da yok. Bir bayan geliyor arabasıyla… En sıcak gülümsememle iki elimi birden kaldırdım. Kadıncağızın yoldan birini almak gibi bir niyeti yoktu. Gözlüğümü çıkartıp iyice ağzım kulaklarımda gülümsememle kendisini durdurdum. Biraz geçmişti beni durduğunda. Koşuverdim, biniverdim. Kamera şakası değil dedim. O da telefondaki arkadaşına ‘Kapatıyorum çünkü arabama Gülben Ergen bindi’ dedi. İki bebeği olduğunu öğrenip, Elvan’ın doğum gününü ve taksiye binemediğimi anlatırken, geliverdik ve arkadaşıma yetişmiş oldum. İşte böyle başladım haftaya.” İfadelerini kullandı.

Gülben Ergen Instagram Hesabından Paylaşımda Bulundu Sosyal Medyanın Konusu Oldu

Ramazan ayı boyunca yeni cumhurbaşkanlığı sarayında birçok kez iftar organizasyonları yapıldı. Muhtarlar, ünlü siyasetçiler derken şimdi ise sanatçılara ve sporculara iftar verildi. Birçok ünlü ismin katıldığı iftar organizasyonunda yer alan isimlerde dikkat çekti. Organizasyonlara katılan isimler arasında Gülben Ergen ve Hande Yener gibi birçok ünlü isim yer aldı. Bununla beraber birçok ünlü isimde söz konusu davet için eleştirilere hedef oldu. Birçok kişi eleştirilerin hedefine otururken en çok eleştirilen isim ise Gülben Ergen oldu.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: WhatsApp Durumuna Baktığımı Görmesin 2019

Davete eşi ile katılan ünlü isim gelen eleştirilere ise Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Eleştirilere cevap vermek için Instagram hesabına Cumhurbaşkanı ile çekilmiş fotoğrafını ekleyerek “Cumhurbaşkanı Erdoğan bir iftar yemeği verdi… Biz de davete katılanlardandık. Yazılan yorumlar, yapılan haberler bir kaç saat olmasına rağmen savaş alanı… Ne komik, ne gereksiz. Kavgaya ayıracağınız vakti ve enerjinizi daha faydalı işlere harcayın…” notunu düşen isim böylece eleştirilere ilk ağızdan cevap vermiş oldu. Konu hakkında başka bir açıklama yapmayan ünlü ismin haricinde eşi de konu hakkındaki yorumlarını saklı tuttu. Bunun yanında davete katılan diğer ünlülerde eleştiriler için henüz bir açıklama yapmadı. Ramazan’ın son günlerinde son bir davet yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu olmaya başladı. Şuan için böyle bir planın olmadığı da belirtiliyor.

Eşinden ayrıldıktan sonra uzun süre sadece çocukları ile zaman geçiren Gülben Ergen geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla kendisi gibi ünlü olan spiker Erhan Çelik ile dünya evine girmişti. Sade ve sadece arkadaşlarının geldiği bir düğün ile dünya evine giren ikili için o tarihten itibaren birçok iddia ortaya atılmaya başlanmıştı. Öyle ki artık iddialar öyle yerlere gelmişti ki Gülben Ergen’in formaliteden evlenmiş gibi gösterdiği bile söylendi. Her seferinden yalanlanan bu iddialar ise ünlü çiftin canını sıkmaya başladı. Sürekli olarak devam eden iddialara her geçen gün bir yenisi de ekleniyor. Yeni iddiaya göre ise Gülben Ergen’in huzur evinde kalan annesi damat adayına onay vermemiş ve bu yüzden anne kızın arası açılmış şeklinde idi.

Gülben Ergen İddaaları Yalanladı

Bu iddiaların doğru olmadığını söyleyen Gülben Ergen doğruluğu kanıtlamak için ise İzmir huzurevinde kalan annesini kocası ile ziyaret etti. Eşi ile huzurevine giden Gülben Ergen burada annesi ile eğlenceli dakikalarda geçirdi. Eğlenceli dakikalar geçiren Ergen tüm bu anları fotoğraflamayı da ihmal etmedi. Fotoğrafların Instagram’da yayınlanması üzerine ise iddialar çürütülmüş oldu. Bununla birlikte Ergen tepki de çekti. Annesini neden huzur evine bıraktığı konusunda tepki toplayan Gülben Ergen konuya her hangi bir cevap vermedi. Görüntülerde Erhan Çelik’in parmağında yüzük takılı olmaması da gözlerden kaçmadı. Tüm bu detaylara ve kullanıcı yorumlarına bakarsak Gülben Ergen’in bu evliliği daha uzun süre gündemde kalacak gibi.

Son zamanlarda televizyon dünyasında sabah programları büyük ilgi görüyor. İlgi gören sabah programlarından birisi de Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu “Her şey dahil” programı. Her gün özellikle hanımlardan büyük ilgi gören program reytingleriyle de bu ilgiyi net bir şekilde gösteriyor. Tabi yazın gelmesi ile birlikte sezon finali de yapan sabah programı, sezon finalinde Alişan’ın yaptığı açıklamalarla bir kez daha gündeme geldi. Söz konusu açıklamanın nedeni ise Gülben Ergen oldu. Daha önce Gülben Ergen’in programına konuk olan Alişan sezon finali için ünlü isimden söz aldığını fakat ünlü ismin kendilerini tercih etmeyerek Melek Baykal’ın programına katıldığını söyledi.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır 2019

Yapılan bu hareketin yanlış olduğunu ve kendilerini yarı yolda bıraktıklarını söyleyen Alişan ve partnere Çağla Şikel’e ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in de cevabı gecikmedi. Açıklamayı duyar duymaz sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Gülben Ergen önce Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Ardından Twitter üzerinden yayınladığı mesajları görselini paylaşarak Instagram üzerinden “Melek Baykal’ın ilk kez konuğu oldum ve Alişan & Çağla ikilisine söz vermedim. Buna rağmen ekranda yaptıkları açıklamaları hoş bulmadım. Yine de sağ olsunlar… Değer vermişler, sitem etmişler diyelim…” ifadelerini kullanarak kendisini savundu. Tartışma devam eder mi yoksa burada son bulur mu bilinmez ama iki tarafın arasında da soğuk rüzgarların estiğini söylemek lazım.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/takipci/turk-bot

Ünlü isim Gülben Ergen Instagram hesabından anneler günü hakkında paylaşım yapamanın  çocuklarının kendisi için ne kadar önemli olduğunu dile getirmiş ve çocuklarının kendileri için ortaya koyduğu hediyeleri takipçileri ile paylaşmıştı. Bununla birlikte Gülben Ergen kendi annesinin kendisi için yaptığı sürprizi de açıklamış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Söz konusu paylaşımda 29 yıl önce annesine yazdığı mektubu yayınlayan Gülben Ergen yaptığı açıklamada da duygularını dile getirmişti. Anneler gününden önce bu tarz paylaşımlar yapan ünlü isim anneler gününde de bir paylaşım yaptı.

Gülben Ergen Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşımda Atatürk ve annesinin bulunduğu bir fotoğrafı paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Evladını şiddete, savaşa, teröre yenik düşerek yüreği yarım kalan annelerimiz bu günün anlamı yerine acı çekmeye devam edecekler… Annesini kaybeden, annesiz yarım nefes alanların acı günü… Annelik kendinden geçmek, annelik Allah’ın lütfu… Sessizce kutlamak gerek…” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımdan sonra büyük beğeni toplan Gülben Ergen’in anneler günü mesajı da böylece ortaya çıkmış oldu. Birçok takipçisi ise bu paylaşımdan sonra Gülben Ergen’in anneler gününü kutladı. Bu yönde birçok mesaj atan isme ise Gülben Ergen teşekkür ederek cevap verdi. Ünlü ismin bundan sonra yapacağı paylaşımlar ise merak konusu olmaya başladı. Zira Gülben Ergen’in artık ciddi bir takipçi kitlesi olduğunu söylemek mümkün.

Uzun süredir beraber olan ünlü çift Gülben Ergen ve Erhan Çelik her fırsatta mutluluklarını dile getirmeyi ihmal etmiyor. Özellikle son dönemde sürekli olarak Instagram paylaşımları ile bu durumu dile getiren ünlü çift bir kez daha bu tarz paylaşımlara imza attı. Söz konusu paylaşımlar ise yine ünlü çiftin tatile gittikleri ülkeden. Bir kez daha yurt dışına tatile giden ünlü çift ilk olarak sokak sanatçılarının çaldıkları şarkıda dans etmeleri ile yaptıkları paylaşımla gündeme gelmişlerdi. Bununla beraber İspanya tatiline beraber giden ünlü çiftin tatil paylaşımları da hız kesmeden devam ediyor.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Destek Hattı Yardım Merkezi İletişim Numarası

Gülben Ergen’in yaptığı paylaşımların bu seferki konusu ise eşi Erhan Çelik’in maç tutkusu oldu. İspanya’da iken dünya futbolunda büyük yer tutan İspanya liginin maçına da gitmek isteyen ünlü çift çektikleri fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Gülben Ergen yaptığı bu paylaşıma ise “Bizim bey dünyanın neresinde olursa olursun illa bulur bir maç” ifadesini kullandı. Bir kez daha ne kadar iyi anlaştıklarını ve birbirlerini ne kadar sevdiklerini böylece göstermiş olan ünlü çifte Instagram üzerinden birçok mesaj da gönderildi. Hayranları tarafından gönderilen bu mesajlarda ise mutluluklarının daim olması temennileri yer aldı. Gülben Ergen’in bir sonraki tatil paylaşımları ise takipçileri tarafından merakla beklenmeye başladı.

Magazin basınında en çok yer bulan haberlerden biri Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in evlenmeleri olmuştu. Sade bir düğün ile evlenen çift evlendikleri andan itibaren sürekli olarak aşklarını dile getiren paylaşımlar ve söylemler yayınlamaya da devam ediyor. En son gittikleri Mısır gezisinde romantik paylaşımlar yapan ünlü çift şimdi ise İstanbul’un tadını çıkarıyor. İstanbul’da kar yağışını fırsat bilen çift ise manzarayı görünce soluğu hemen sokakta aldı. Kar yağışının altında birbirlerine sarılarak poz veren ünlü çift bu fotoğraflarını da Instagram hesaplarına eklemeyi ihmal etmedi.

Kar altında romantizm yorumları ile karşılan ünlü çiftin bu şekilde bir paylaşım yapması ise büyük beğeni topladı. Yapılan paylaşımlara genelde iyi dileklerini ekleyen takipçiler ise ünlü çifte beğeni yorumları göndermeyi de ihmal etmedi. İstanbul’un durumunu da böylece paylaşımları ile ortaya koymuş olan çift uzun süredir devam eden kar yağışının da keyfini böyle çıkarmış oldu. Birçok ünlü isim gibi manzaranın güzelliğini de dile getiren Gülben Ergen kar yağışının güzelliğini dile getirmiş oldu. Tüm bunlarla beraber İstanbul’da daha iki gün boyunca kar yağışının süreceği haberleri de verildi. Her ne kadar hayatı olumsuz etkilemiş olsa da bu manzaralarla kar yağışının güzelliğini ortaya koymaya yetti.

Daha çok ulaşım için kendi lüks arabalarını tercih eden ve çok fazla toplu taşıma araçlarında rastlanmayan Gülben Ergen Instagram paylaşımı ile herkesi şaşırttı. Son paylaşımında bir toplu taşıma aracının içinde olduğu gözlenen Gülben Ergen, bulunduğu minibüste video çekerek Instagram hesabından paylaştı. Oldukça şaşırtan video için ise birçok yorum yapıldı. Instagram’ı aktif bir şekilde kullandığı bilinen ünlü ismin neden bu şekilde bir paylaşım yaptığı bilinmezken yaptığı paylaşıma eklediği not da dikkatlerden kaçmadı.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram'da Takipçi Satın Almanın Zararları Var mı?

Söz konusu paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken isim paylaşımına eklediği notta ise “Hayatı, hayatın içinde yaşamak gerek… Gerçekler burada… Arkadaki teyze oğlunu arıyor, “Bu saatte ne sineması bu, tıkıldın yine!” diyor. Yanımdaki genç kız doktorunu arıyor “10 seans sonra ilerleme olur mu, bu arada kontrole geleyim mi” diyor. Şoförümüz gergin atıyor vitesi ileri… İki genç sınavla alakalı konuşuyorlar ama kulaklarında kulaklık var. Herkesi hiç utanmadan dinliyorum, çok zevkli!” ifadelerini kullandı. Bu mesajın ardından ise Gülben Ergen’e hem olumlu hem de olumsuz birçok mesaj gönderildi. Kimi kullanıcılar ünlü ismin kendince gösteriş yaptığını söylese de kimi kullanıcılarda ünlü ismi doğallığından dolayı tebrik etti. Yapılan bu paylaşım daha ne kadar konuşulur bilinmez ama Gülben Ergen bu şekilde paylaşımları sürekli yapmaya devam derse fenomen bir Instagram kullanıcısı haline gelecek gibi.

Bir süredir ünlü spiker Erhan Çelik ile evli olan Gülben Ergen Mutlu bir evlilik sürdürmeye devam ediyor. Gülben Ergen Insatagram hesabından evliliklerinin mutlu fotoğraflarını paylaştığı gibi bazı paylaşımlarıda hayli ilginç oluyor. Evlendikleri andan itibaren sürekli olarak tatile giden ünlü çift bu kez de İspanya tatiline gitti. Daha önce Mısır tatiline giden ünlü şimdide İspanya’da. Evlendikleri andan itibaren sürekli tatile giden çiftin bu sefer ki tatili yine Gülben Ergen’in yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Son dönemin gözde sosyal medya kullanıcılarından biri olan Gülben Ergen bu kez sokak ortasında çalan müziğe eşlik ederek dans ettiği görüntüleri paylaştı.

Söz konusu paylaşımda “Hiç tanımadığın bir şehirde, sokakta, birden müziğin cazibesi, yüzü gülen insanların sıcaklığı, onlarla dans edip yoluna devam edip, manalı manasız gülebiliyorsan özgürdür mutluluğun… Hem özgürüm, hem mutlu, özüm sıradan, geçici elbisem tanıdık… İyiyim özetle, İyiyiz biz böyle.” İfadelerini kullandı. Takipçileri ise ünlü ismin bu paylaşımın ardından çok kısa süre içerisinde beğeni mesajları atmaya başladı. Beğeni mesajlarının konusu ise her zaman olduğu gibi Gülben Ergen’in doğallığı oldu. Takipçilerinin bu güzel dilekli mesajlarına oldukça memnun olan ünlü isim ise tatil paylaşımlarına devam etti. Gülben Ergen ve eşinin ispanya tatilini ne zaman sonlandırıp ülkemize döneceği ise merak edilmeye başlandı. Henüz bu konu hakkında ünlü çift bir açıklama yapma gereği duymadı.

Terör son günlerde giderek tırmanmaya başladı. Ünlü isim Gülben Ergen terör olaylarına tepkisiz kalmadı. Yapılan operasyonlara ve tutuklanan üyelere rağmen terör saldırılarının önüne bir türlü geçilemiyor. Artık nerdeyse hemen her gün haince saldırılarla şehit edilmiş güvenlik güçlerimizin haberlerini almaya başladık. Nitekim dün gece de yeni bir şehit haberi geldi. Hakkari’de çıkan çatışma sonrasında bir özel hareket polisi şehit oldu. Hain saldırı sosyal medyada da geniş yankı buldu. Birçok ünlü bugün paylaşımlarından terör belasını ele aldı. Bu isimlerden biri olan Gülben Ergen ise Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajda artık teröristlere lanet etti.

Bu yazıyı da sevebilirsiniz: Instagram Hileleri Nelerdir Resimli Anlatım?

Ünlü isim söz konusu paylaşımda şehit edilen polisin ve üç çocuğunun bulunduğu bir resmi paylaşarak “Şemdinli’de şehit düşen Komiser Ahmet Çamur geride dünyalar güzeli 3 evlat bıraktı… O minik evlatlar babasızlığı, ölümü öğrenip, bu ağır yarayı küçücük yaşlarında alırken biz “ölüm” “yaralı” “cinayet” “yine saldırı” “çatışma” gibi sözcüklere gittikçe alıştırıyor muyuz? Bu acılar yaşama siniyor. Hepimiz yaşamımıza devam ederken felaketlere gebe yaşıyoruz aslında… İlahi adalet var!!! Ahmet Komiser’in üç meleği ile birlikte sırtını yasladığı duvara iyi bakın… Başımız sağ olsun.” İfadelerini içeren bir mesaj paylaştı. Şehidin üç kızı ve geride bıraktığı eşi içinde oldukça üzgün olduğunu belirten Gülben Ergen’de yaptığı paylaşımla birçok takipçisinin duygularına tercüman oldu. Şehidin ise bugün yapılacak olan törenle toprağa verileceği belirtiliyor.

Sosyal medyanın en çok takip edilen ünlülerinden biri olan Gülben Ergen Instagram hesabından paylaştığı semazen ile en çok konuşulan oldu. Gülben Ergen bir süredir ekranlarda yeni bir projede yer almadı. Ekranlardan uzak kaldığı süre içerisinde genelde sosyal sorumluluk projeleriyle uğraşan ünlü isim tüm bu çalışmaları ise Instagram hesabı üzerinden paylaşarak gündeme gelmeye başladı. Bu şekilde Instagram’ın fenomen ünlülerinden birisi haline de gelen Gülben Ergen Instagram üzerinden son yaptığı paylaşımda ise yeni bir tartışma başlattı.

Zira ünlü isim son paylaşımından Türk müziğinin önemli ismi Ahmet Özkan ile beraber seslendirdikleri bir ilahinin haberini verdi. Fakat ünlü isim bir sonraki paylaşımda ilahinin klibinde semazenlerle beraber dönerken çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaştı. Gülben Ergen’in bu paylaşımı “kadın semazen olur mu?” tartışmalarının yaşanmasına neden olmaya başladı. Ünlü ismin paylaşımına ayrıca “Benim kıymetli dostum Ahmet Özhan’ın ricası başımın, kalbimin üzerinde yer aldı. Birlikte ilk kez bir ilahi okuduk… Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum müzik ve hayat arşivimin en kıymetli düeti oldu…” ifadelerini de eklemesi neden böyle bir çalışma yaptıklarını ortaya koyarken takipçilerinin bir kısmı Gülben Ergen’e destek mesajları yolladı bir kısmı ise eleştiri mesajları gönderdi. Gülben Ergen ise konu hakkında paylaşımlarına devam ederken tartışmalarına katılmamayı tercih etti. Konuya ilişkin diğer paylaşımlar ise Gülben Ergen’in büyük oranda beğeni almasını sağladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar: https://www.instatakipci.com/facebook/video-goruntuleme

Sosyal Medya hakkındaki bir önceki yazımız olan ile de ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz.
Gülben Ergen Instagram Hesabından Başına Gelen Olayı Anlattı
4.5 (89.85%) 260 vote[s]

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir