Gülben Ergen

Gülben Ergen Başına Gelen Olayı Instagram’dan Anlattı

Bir süredir doğal yaşamı ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile beğeni toplayan ünlü isim Gülben Ergen bu yönde yaptığı Instagram paylaşımları ile büyük ilgi çekmeyi de başarıyor. Oldukça çok beğenilen paylaşımlara imza atan Gülben Ergen’in takipçi sayısı da günden güne artış göstermeye başladı. Bu bağlamda ünlü ismin her yeni paylaşımı da merakla beklenmeye başladı. Gülben Ergen’in başından geçen olayı anlattığı son paylaşımda tüm bu merakları boş çıkarmadı. Oldukça ilginç bir olay ile karşımıza gelen ünlü isim söz konusu paylaşımlarında otostop yaptığını belirtti. Başından geçen olay ile ilgili oldukça ilginç açıklamalarda bulunan isim söz konusu olayı da tüm detayları ile anlattı.

Sosyal medya üzerinden olayı anlatan isim “Şimdi şöyle oldu. Bugün Elvan’ın Doğum günü… Sabah konuştuk, sonra ben yürüyüşe çıktım. O da bana yakın bir yerde olduğunu yazdı ve ‘gel’ dedi. Aslında yürüyüşümü kısa kesmezdim ama hadi görmüş olurum dedim. ‘Taksiye atla gel’ deyince, e vakti de kısıtlı 15-20 dakikaya çıkmam lazım deyince…Napıcam? İmkânsız diye bir şey var mı? Yanımda çantam yok. E yürüyorum param da yok. Bir bayan geliyor arabasıyla… En sıcak gülümsememle iki elimi birden kaldırdım. Kadıncağızın yoldan birini almak gibi bir niyeti yoktu. Gözlüğümü çıkartıp iyice ağzım kulaklarımda gülümsememle kendisini durdurdum. Biraz geçmişti beni durduğunda. Koşuverdim, biniverdim. Kamera şakası değil dedim. O da telefondaki arkadaşına ‘Kapatıyorum çünkü arabama Gülben Ergen bindi’ dedi. İki bebeği olduğunu öğrenip, Elvan’ın doğum gününü ve taksiye binemediğimi anlatırken, geliverdik ve arkadaşıma yetişmiş oldum. İşte böyle başladım haftaya.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımdan sonra Gülben Ergen’in takipçileri büyük şaşkınlık yaşarken ünlü isme kısa süre içerisinde binlerce beğeni mesajı gönderdi.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Snoop Dogg Bir Kez Daha Instagram’ı Karıştırdı
Gülben Ergen Başına Gelen Olayı Instagram’dan Anlattı
4.5 (89.85%) 260 votes

Bir önceki yazımız olan Rüzgar Erkoçlar'ın son Paylaşımı Olay Yarattı başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Rüzgar Erkoçlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir