Gülben Ergen

Gülben Ergen Başına Gelen Olayı Instagram’dan Anlattı

Bir süredir doğal yaşamı ile ilgili yaptığı paylaşımlar ile beğeni toplayan ünlü isim Gülben Ergen bu yönde yaptığı Instagram paylaşımları ile büyük ilgi çekmeyi de başarıyor. Oldukça çok beğenilen paylaşımlara imza atan Gülben Ergen’in takipçi sayısı da günden güne artış göstermeye başladı. Bu bağlamda ünlü ismin her yeni paylaşımı da merakla beklenmeye başladı. Gülben Ergen’in başından geçen olayı anlattığı son paylaşımda tüm bu merakları boş çıkarmadı. Oldukça ilginç bir olay ile karşımıza gelen ünlü isim söz konusu paylaşımlarında otostop yaptığını belirtti. Başından geçen olay ile ilgili oldukça ilginç açıklamalarda bulunan isim söz konusu olayı da tüm detayları ile anlattı.

Sosyal medya üzerinden olayı anlatan isim “Şimdi şöyle oldu. Bugün Elvan’ın Doğum günü… Sabah konuştuk, sonra ben yürüyüşe çıktım. O da bana yakın bir yerde olduğunu yazdı ve ‘gel’ dedi. Aslında yürüyüşümü kısa kesmezdim ama hadi görmüş olurum dedim. ‘Taksiye atla gel’ deyince, e vakti de kısıtlı 15-20 dakikaya çıkmam lazım deyince…Napıcam? İmkânsız diye bir şey var mı? Yanımda çantam yok. E yürüyorum param da yok. Bir bayan geliyor arabasıyla… En sıcak gülümsememle iki elimi birden kaldırdım. Kadıncağızın yoldan birini almak gibi bir niyeti yoktu. Gözlüğümü çıkartıp iyice ağzım kulaklarımda gülümsememle kendisini durdurdum. Biraz geçmişti beni durduğunda. Koşuverdim, biniverdim. Kamera şakası değil dedim. O da telefondaki arkadaşına ‘Kapatıyorum çünkü arabama Gülben Ergen bindi’ dedi. İki bebeği olduğunu öğrenip, Elvan’ın doğum gününü ve taksiye binemediğimi anlatırken, geliverdik ve arkadaşıma yetişmiş oldum. İşte böyle başladım haftaya.” İfadelerini kullandı. Söz konusu paylaşımdan sonra Gülben Ergen’in takipçileri büyük şaşkınlık yaşarken ünlü isme kısa süre içerisinde binlerce beğeni mesajı gönderdi.

Ramazan ayı boyunca yeni cumhurbaşkanlığı sarayında birçok kez iftar organizasyonları yapıldı. Muhtarlar, ünlü siyasetçiler derken şimdi ise sanatçılara ve sporculara iftar verildi. Birçok ünlü ismin katıldığı iftar organizasyonunda yer alan isimlerde dikkat çekti. Organizasyonlara katılan isimler arasında Gülben Ergen ve Hande Yener gibi birçok ünlü isim yer aldı. Bununla beraber birçok ünlü isimde söz konusu davet için eleştirilere hedef oldu. Birçok kişi eleştirilerin hedefine otururken en çok eleştirilen isim ise Gülben Ergen oldu.

Davete eşi ile katılan ünlü isim gelen eleştirilere ise Instagram hesabı üzerinden cevap verdi. Eleştirilere cevap vermek için Instagram hesabına Cumhurbaşkanı ile çekilmiş fotoğrafını ekleyerek “Cumhurbaşkanı Erdoğan bir iftar yemeği verdi… Biz de davete katılanlardandık. Yazılan yorumlar, yapılan haberler bir kaç saat olmasına rağmen savaş alanı… Ne komik, ne gereksiz. Kavgaya ayıracağınız vakti ve enerjinizi daha faydalı işlere harcayın…” notunu düşen isim böylece eleştirilere ilk ağızdan cevap vermiş oldu. Konu hakkında başka bir açıklama yapmayan ünlü ismin haricinde eşi de konu hakkındaki yorumlarını saklı tuttu. Bunun yanında davete katılan diğer ünlülerde eleştiriler için henüz bir açıklama yapmadı. Ramazan’ın son günlerinde son bir davet yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu olmaya başladı. Şuan için böyle bir planın olmadığı da belirtiliyor.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Rıza Kocaoğlu Tribünde Şov Yaptı

Eşinden ayrıldıktan sonra uzun süre sadece çocukları ile zaman geçiren Gülben Ergen geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla kendisi gibi ünlü olan spiker Erhan Çelik ile dünya evine girmişti. Sade ve sadece arkadaşlarının geldiği bir düğün ile dünya evine giren ikili için o tarihten itibaren birçok iddia ortaya atılmaya başlanmıştı. Öyle ki artık iddialar öyle yerlere gelmişti ki Gülben Ergen’in formaliteden evlenmiş gibi gösterdiği bile söylendi. Her seferinden yalanlanan bu iddialar ise ünlü çiftin canını sıkmaya başladı. Sürekli olarak devam eden iddialara her geçen gün bir yenisi de ekleniyor. Yeni iddiaya göre ise Gülben Ergen’in huzur evinde kalan annesi damat adayına onay vermemiş ve bu yüzden anne kızın arası açılmış şeklinde idi.

Bu iddiaların doğru olmadığını söyleyen Gülben Ergen doğruluğu kanıtlamak için ise İzmir huzurevinde kalan annesini kocası ile ziyaret etti. Eşi ile huzurevine giden Gülben Ergen burada annesi ile eğlenceli dakikalarda geçirdi. Eğlenceli dakikalar geçiren Ergen tüm bu anları fotoğraflamayı da ihmal etmedi. Fotoğrafların Instagram’da yayınlanması üzerine ise iddialar çürütülmüş oldu. Bununla birlikte Ergen tepki de çekti. Annesini neden huzur evine bıraktığı konusunda tepki toplayan Gülben Ergen konuya her hangi bir cevap vermedi. Görüntülerde Erhan Çelik’in parmağında yüzük takılı olmaması da gözlerden kaçmadı. Tüm bu detaylara ve kullanıcı yorumlarına bakarsak Gülben Ergen’in bu evliliği daha uzun süre gündemde kalacak gibi.

Gülben Ergen Başına Gelen Olayı Instagram’dan Anlattı
4.5 (89.85%) 260 votes

Bir önceki yazımız olan Ali Sunal’dan Annesine Büyük Sürpriz başlıklı makalemizde Ali Sunal, Ali Sunal Instagram ve Instagram ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir