Instagram ünlüler

Gülben Ergen Canlı Yayında Gelen Siteme Cevap Verdi

Son zamanlarda televizyon dünyasında sabah programları büyük ilgi görüyor. İlgi gören sabah programlarından birisi de Alişan ve Çağla Şikel’in sunduğu “Her şey dahil” programı. Her gün özellikle hanımlardan büyük ilgi gören program reytingleriyle de bu ilgiyi net bir şekilde gösteriyor. Tabi yazın gelmesi ile birlikte sezon finali de yapan sabah programı, sezon finalinde Alişan’ın yaptığı açıklamalarla bir kez daha gündeme geldi. Söz konusu açıklamanın nedeni ise Gülben Ergen oldu. Daha önce Gülben Ergen’in programına konuk olan Alişan sezon finali için ünlü isimden söz aldığını fakat ünlü ismin kendilerini tercih etmeyerek Melek Baykal’ın programına katıldığını söyledi.

Yapılan bu hareketin yanlış olduğunu ve kendilerini yarı yolda bıraktıklarını söyleyen Alişan ve partnere Çağla Şikel’e ünlü şarkıcı Gülben Ergen’in de cevabı gecikmedi. Açıklamayı duyar duymaz sosyal medya hesaplarından açıklama yapan Gülben Ergen önce Twitter üzerinden bir açıklama yaptı. Ardından Twitter üzerinden yayınladığı mesajları görselini paylaşarak Instagram üzerinden “Melek Baykal’ın ilk kez konuğu oldum ve Alişan & Çağla ikilisine söz vermedim. Buna rağmen ekranda yaptıkları açıklamaları hoş bulmadım. Yine de sağ olsunlar… Değer vermişler, sitem etmişler diyelim…” ifadelerini kullanarak kendisini savundu. Tartışma devam eder mi yoksa burada son bulur mu bilinmez ama iki tarafın arasında da soğuk rüzgarların estiğini söylemek lazım.

Gülben Ergen Canlı Yayında Gelen Siteme Cevap Verdi
4.5 (89.55%) 486 votes

Bir önceki yazımız olan Pelin Karahan’dan Duygulandıran Bir Instagram Paylaşımı Geldi başlıklı makalemizde Babalar günü, Instagram ünlüler ve Pelin Karahan hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir