Instagram haberleri

Gülben Ergen iddiaları Instagram Paylaşımı İle Yalanladı

Eşinden ayrıldıktan sonra uzun süre sadece çocukları ile zaman geçiren Gülben Ergen geçtiğimiz aylarda sürpriz bir kararla kendisi gibi ünlü olan spiker Erhan Çelik ile dünya evine girmişti. Sade ve sadece arkadaşlarının geldiği bir düğün ile dünya evine giren ikili için o tarihten itibaren birçok iddia ortaya atılmaya başlanmıştı. Öyle ki artık iddialar öyle yerlere gelmişti ki Gülben Ergen’in formaliteden evlenmiş gibi gösterdiği bile söylendi. Her seferinden yalanlanan bu iddialar ise ünlü çiftin canını sıkmaya başladı. Sürekli olarak devam eden iddialara her geçen gün bir yenisi de ekleniyor. Yeni iddiaya göre ise Gülben Ergen’in huzur evinde kalan annesi damat adayına onay vermemiş ve bu yüzden anne kızın arası açılmış şeklinde idi.

Bu iddiaların doğru olmadığını söyleyen Gülben Ergen doğruluğu kanıtlamak için ise İzmir huzurevinde kalan annesini kocası ile ziyaret etti. Eşi ile huzurevine giden Gülben Ergen burada annesi ile eğlenceli dakikalarda geçirdi. Eğlenceli dakikalar geçiren Ergen tüm bu anları fotoğraflamayı da ihmal etmedi. Fotoğrafların Instagram’da yayınlanması üzerine ise iddialar çürütülmüş oldu. Bununla birlikte Ergen tepki de çekti. Annesini neden huzur evine bıraktığı konusunda tepki toplayan Gülben Ergen konuya her hangi bir cevap vermedi. Görüntülerde Erhan Çelik’in parmağında yüzük takılı olmaması da gözlerden kaçmadı. Tüm bu detaylara ve kullanıcı yorumlarına bakarsak Gülben Ergen’in bu evliliği daha uzun süre gündemde kalacak gibi.

Gülben Ergen iddiaları Instagram Paylaşımı İle Yalanladı
4.4 (88.78%) 98 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan Yaptığı Instagram Paylaşımı İle Övgü Topladı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir