Instagram gündem

Gülben Ergen Şehit Haberlerine İsyan Etti

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Terör son günlerde giderek tırmanmaya başladı. Ünlü isim Gülben Ergen terör olaylarına tepkisiz kalmadı. Yapılan operasyonlara ve tutuklanan üyelere rağmen terör saldırılarının önüne bir türlü geçilemiyor. Artık nerdeyse hemen her gün haince saldırılarla şehit edilmiş güvenlik güçlerimizin haberlerini almaya başladık. Nitekim dün gece de yeni bir şehit haberi geldi. Hakkari’de çıkan çatışma sonrasında bir özel hareket polisi şehit oldu. Hain saldırı sosyal medyada da geniş yankı buldu. Birçok ünlü bugün paylaşımlarından terör belasını ele aldı. Bu isimlerden biri olan Gülben Ergen ise Instagram hesabı üzerinden yayınladığı mesajda artık teröristlere lanet etti.

Ünlü isim söz konusu paylaşımda şehit edilen polisin ve üç çocuğunun bulunduğu bir resmi paylaşarak “Şemdinli’de şehit düşen Komiser Ahmet Çamur geride dünyalar güzeli 3 evlat bıraktı… O minik evlatlar babasızlığı, ölümü öğrenip, bu ağır yarayı küçücük yaşlarında alırken biz “ölüm” “yaralı” “cinayet” “yine saldırı” “çatışma” gibi sözcüklere gittikçe alıştırıyor muyuz? Bu acılar yaşama siniyor. Hepimiz yaşamımıza devam ederken felaketlere gebe yaşıyoruz aslında… İlahi adalet var!!! Ahmet Komiser’in üç meleği ile birlikte sırtını yasladığı duvara iyi bakın… Başımız sağ olsun.” İfadelerini içeren bir mesaj paylaştı. Şehidin üç kızı ve geride bıraktığı eşi içinde oldukça üzgün olduğunu belirten Gülben Ergen’de yaptığı paylaşımla birçok takipçisinin duygularına tercüman oldu. Şehidin ise bugün yapılacak olan törenle toprağa verileceği belirtiliyor.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/yorum/coklu-fotograf

Gülben Ergen Şehit Haberlerine İsyan Etti
4.5 (89.09%) 187 votes

Bir önceki yazımız olan Kylie Minogue Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram ünlüler, Kylie Minogue ve Kylie Minogue frikik paylaşımı yaptı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Kylie Minogue Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir