Instagram ünlüler

Gülben Ergen’den Anneler Günü Paylaşımı

Daha önce birçok kez anneler günü hakkında paylaşımlar yapan Gülben Ergen çocuklarının kendisi için ne kadar önemli olduğunu dile getirmiş ve çocuklarının kendileri için ortaya koyduğu hediyeleri takipçileri ile paylaşmıştı. Bununla birlikte Gülben Ergen kendi annesinin kendisi için yaptığı sürprizi de açıklamış ve sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Söz konusu paylaşımda 29 yıl önce annesine yazdığı mektubu yayınlayan Gülben Ergen yaptığı açıklamada da duygularını dile getirmişti. Anneler gününden önce bu tarz paylaşımlar yapan ünlü isim anneler gününde de bir paylaşım yaptı.

Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşımda Atatürk ve annesinin bulunduğu bir fotoğrafı paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımına “Evladını şiddete, savaşa, teröre yenik düşerek yüreği yarım kalan annelerimiz bu günün anlamı yerine acı çekmeye devam edecekler… Annesini kaybeden, annesiz yarım nefes alanların acı günü… Annelik kendinden geçmek, annelik Allah’ın lütfu… Sessizce kutlamak gerek…” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımdan sonra büyük beğeni toplan Gülben Ergen’in anneler günü mesajı da böylece ortaya çıkmış oldu. Birçok takipçisi ise bu paylaşımdan sonra Gülben Ergen’in anneler gününü kutladı. Bu yönde birçok mesaj atan isme ise Gülben Ergen teşekkür ederek cevap verdi. Ünlü ismin bundan sonra yapacağı paylaşımlar ise merak konusu olmaya başladı. Zira Gülben Ergen’in artık ciddi bir takipçi kitlesi olduğunu söylemek mümkün.

Gülben Ergen’den Anneler Günü Paylaşımı
4.5 (90.02%) 469 votes

Bir önceki yazımız olan Ozan Yanar’a Beşiktaş Forması başlıklı makalemizde Beşiktaş Instagram, Instagram ünlüler ve Ozan Yanar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Facebook Yeni Video Dönemine Başlıyor
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir