Instagram ünlüler

Gülben Ergen Tatail Paylaşımlarına Devam Ediyor

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Uzun süredir beraber olan ünlü çift Gülben Ergen ve Erhan Çelik her fırsatta mutluluklarını dile getirmeyi ihmal etmiyor. Özellikle son dönemde sürekli olarak Instagram paylaşımları ile bu durumu dile getiren ünlü çift bir kez daha bu tarz paylaşımlara imza attı. Söz konusu paylaşımlar ise yine ünlü çiftin tatile gittikleri ülkeden. Bir kez daha yurt dışına tatile giden ünlü çift ilk olarak sokak sanatçılarının çaldıkları şarkıda dans etmeleri ile yaptıkları paylaşımla gündeme gelmişlerdi. Bununla beraber İspanya tatiline beraber giden ünlü çiftin tatil paylaşımları da hız kesmeden devam ediyor.

Gülben Ergen’in yaptığı paylaşımların bu seferki konusu ise eşi Erhan Çelik’in maç tutkusu oldu. İspanya’da iken dünya futbolunda büyük yer tutan İspanya liginin maçına da gitmek isteyen ünlü çift çektikleri fotoğrafları Instagram hesabından paylaştı. Gülben Ergen yaptığı bu paylaşıma ise “Bizim bey dünyanın neresinde olursa olursun illa bulur bir maç” ifadesini kullandı. Bir kez daha ne kadar iyi anlaştıklarını ve birbirlerini ne kadar sevdiklerini böylece göstermiş olan ünlü çifte Instagram üzerinden birçok mesaj da gönderildi. Hayranları tarafından gönderilen bu mesajlarda ise mutluluklarının daim olması temennileri yer aldı. Gülben Ergen’in bir sonraki tatil paylaşımları ise takipçileri tarafından merakla beklenmeye başladı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/video-goruntuleme/coklu-video

Gülben Ergen Tatail Paylaşımlarına Devam Ediyor
4.5 (90%) 250 votes

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen Instagram Hesabı Dans Paylaşımı Şaşırttı başlıklı makalemizde Erhan Çelik, Erhan Çelik Instagram ve Güben Ergen Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  İdo Tatlıses Instagram Hesabından Tekip Çeken Paylaşımda Bulundu
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir