Erhan Çelik Instagram

Gülben Ergen’den Kar Altında Romantik Paylaşım

Magazin basınında en çok yer bulan haberlerden biri Gülben Ergen ve Erhan Çelik’in evlenmeleri olmuştu. Sade bir düğün ile evlenen çift evlendikleri andan itibaren sürekli olarak aşklarını dile getiren paylaşımlar ve söylemler yayınlamaya da devam ediyor. En son gittikleri Mısır gezisinde romantik paylaşımlar yapan ünlü çift şimdi ise İstanbul’un tadını çıkarıyor. İstanbul’da kar yağışını fırsat bilen çift ise manzarayı görünce soluğu hemen sokakta aldı. Kar yağışının altında birbirlerine sarılarak poz veren ünlü çift bu fotoğraflarını da Instagram hesaplarına eklemeyi ihmal etmedi.

Kar altında romantizm yorumları ile karşılan ünlü çiftin bu şekilde bir paylaşım yapması ise büyük beğeni topladı. Yapılan paylaşımlara genelde iyi dileklerini ekleyen takipçiler ise ünlü çifte beğeni yorumları göndermeyi de ihmal etmedi. İstanbul’un durumunu da böylece paylaşımları ile ortaya koymuş olan çift uzun süredir devam eden kar yağışının da keyfini böyle çıkarmış oldu. Birçok ünlü isim gibi manzaranın güzelliğini de dile getiren Gülben Ergen kar yağışının güzelliğini dile getirmiş oldu. Tüm bunlarla beraber İstanbul’da daha iki gün boyunca kar yağışının süreceği haberleri de verildi. Her ne kadar hayatı olumsuz etkilemiş olsa da bu manzaralarla kar yağışının güzelliğini ortaya koymaya yetti.

Gülben Ergen’den Kar Altında Romantik Paylaşım
4.5 (89.97%) 311 votes

Bir önceki yazımız olan Arda’dan Büyük Jest Geldi başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Murat Boz İddialara Açıklık Getirdi
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir