Instagram ünlüler

Gülben Ergen’den Minibüs Paylaşımı

Daha çok ulaşım için kendi lük arabalarını tercih eden ve çok fazla toplu taşıma araçlarında rastlanmayan Gülben Ergen son yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Son paylaşımında bir toplu taşıma aracının içinde olduğu gözlenen Gülben Ergen, bulunduğu minibüste video çekerek Instagram hesabından paylaştı. Oldukça şaşırtan video için ise birçok yorum yapıldı. Instagram’ı aktif bir şekilde kullandığı bilinen ünlü ismin neden bu şekilde bir paylaşım yaptığı bilinmezken yaptığı paylaşıma eklediği not da dikkatlerden kaçmadı.

Söz konusu paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken isim paylaşımına eklediği notta ise “Hayatı, hayatın içinde yaşamak gerek… Gerçekler burada… Arkadaki teyze oğlunu arıyor, “Bu saatte ne sineması bu, tıkıldın yine!” diyor. Yanımdaki genç kız doktorunu arıyor “10 seans sonra ilerleme olur mu, bu arada kontrole geleyim mi” diyor. Şoförümüz gergin atıyor vitesi ileri… İki genç sınavla alakalı konuşuyorlar ama kulaklarında kulaklık var. Herkesi hiç utanmadan dinliyorum, çok zevkli!” ifadelerini kullandı. Bu mesajın ardından ise Gülben Ergen’e hem olumlu hem de olumsuz birçok mesaj gönderildi. Kimi kullanıcılar ünlü ismin kendince gösteriş yaptığını söylese de kimi kullanıcılarda ünlü ismi doğallığından dolayı tebrik etti. Yapılan bu paylaşım daha ne kadar konuşulur bilinmez ama Gülben Ergen bu şekilde paylaşımları sürekli yapmaya devam derse fenomen bir Instagram kullanıcısı haline gelecek gibi.

Gülben Ergen’den Minibüs Paylaşımı
4.5 (89.53%) 405 votes

Bir önceki yazımız olan Özgü Namal Instagram Hesabı Adresi 2018 başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlüler ve Özgü Namal hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Gülben Ergen’den Anneler Günü Paylaşımı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir