Instagram ünlüler

Gülben Ergen Instagram Hesabı Dans Paylaşımı Şaşırttı

Yazımızı Ortalama Okuma Süreniz : 1 Saniye

Bir süredir ünlü spiker Erhan Çelik ile evli olan Gülben Ergen Mutlu bir evlilik sürdürmeye devam ediyor. Gülben Ergen Insatagram hesabından evliliklerinin mutlu fotoğraflarını paylaştığı gibi bazı paylaşımlarıda hayli ilginç oluyor. Evlendikleri andan itibaren sürekli olarak tatile giden ünlü çift bu kez de İspanya tatiline gitti. Daha önce Mısır tatiline giden ünlü şimdide İspanya’da. Evlendikleri andan itibaren sürekli tatile giden çiftin bu sefer ki tatili yine Gülben Ergen’in yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Son dönemin gözde sosyal medya kullanıcılarından biri olan Gülben Ergen bu kez sokak ortasında çalan müziğe eşlik ederek dans ettiği görüntüleri paylaştı.

Söz konusu paylaşımda “Hiç tanımadığın bir şehirde, sokakta, birden müziğin cazibesi, yüzü gülen insanların sıcaklığı, onlarla dans edip yoluna devam edip, manalı manasız gülebiliyorsan özgürdür mutluluğun… Hem özgürüm, hem mutlu, özüm sıradan, geçici elbisem tanıdık… İyiyim özetle, İyiyiz biz böyle.” İfadelerini kullandı. Takipçileri ise ünlü ismin bu paylaşımın ardından çok kısa süre içerisinde beğeni mesajları atmaya başladı. Beğeni mesajlarının konusu ise her zaman olduğu gibi Gülben Ergen’in doğallığı oldu. Takipçilerinin bu güzel dilekli mesajlarına oldukça memnun olan ünlü isim ise tatil paylaşımlarına devam etti. Gülben Ergen ve eşinin ispanya tatilini ne zaman sonlandırıp ülkemize döneceği ise merak edilmeye başlandı. Henüz bu konu hakkında ünlü çift bir açıklama yapma gereği duymadı.

İlginizi çekebilecek sayfalar : https://www.instatakipci.com/igtv/begeni

Gülben Ergen Instagram Hesabı Dans Paylaşımı Şaşırttı
4.5 (90.15%) 333 votes

Bir önceki yazımız olan Arda Turan Yine Sosyal Medyayı Sallamayı Başardı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Didier Drogba Galatasaray Taraftarına Mesajı
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir