Instagram ünlüler

Gülhan Şen Hayranlarına Müjdeyi Instagram Hesabından Verdi

Dişi Acun olarak anılan ve birçok ülkeyi gezen sunucu Gülhan Şen yaptığı programla da büyük beğeni almış ve uzun süre boyunca da ekranlarda boy göstermişti. TV8 kanalında programına devam eden isim Acun Ilıcalı’nın kanalı satın almasıyla programını bitirmişti. Söz konusu kanaldan ayrıldıktan sonra birkaç farklı kanalda yeniden programına devam etmeye çalışan Gülhan Şen ne yazık ki eski kanalında yakaladığı başarıyı yakalayamamıştı. Bu nedenle yeni kanalından da ayrılan ünlü sunucu hayranlarını epey üzmüştü. Sosyal medya üzerinden gelen talepler sonrasında programına başka bir kanalda devam eden Gülhan Şen geçtiğimiz yayın dönemini de erken bitirmişti.

Ünlü sunucunun programını erken bitirmesi ve yeni sezonda hala başlatmaması da acaba yine mi program bitti? Sorularını akıllara getirmeye başlamıştı. Ünlü sunucu bu arada evlendi. Evliliğinde gerçekleşmesi iddiaları güçlendirmeye başladı. Ünlü sunucunun hayranları tam ümidi kesti derken Gülhan Şen sonunda iyi haberi Instagram hesabından verdi. Ünlü sunucu Instagram paylaşımında “Çok yakında, hatta iki gün sonra ekranda sizinle yeniden buluşacak olmanın heyecanı içindeyim! ♡ Bu sezon da program Cuma geceleri… Tavsiyeleriniz üzerine saati de değişti ve dizilerin bitimine alındı. 🙂 Cuma 23:10’da TRT Haber’de görüşmek üzere!” ifadelerine yer verdi. Yeniden programına başlayacak olan Gülhan Şen’in yeni sezonda nasıl bir performans ortaya koyacağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Gülhan Şen Hayranlarına Müjdeyi Instagram Hesabından Verdi
4.5 (89.01%) 191 votes

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz’ın İlk Filminden Bir Ayrıntı Daha başlıklı makalemizde Can Yılmaz, Can Yılmaz Instagram ve Cem Yılmaz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Alman Futbolculara Yeni Yaptırımlar
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir