Instagram futbolcular

Günay Güvenç Taraftarını Kızdırdı

Sezona büyük bir hızla başlayan Beşiktaş ne yazık ki son haftalarda ardı ardına puan kaybetmesi nedeni ile şampiyonluk yarışını kaybetmişti. Beşiktaş’ın Avrupa kupaları dâhil çok yoğun olan sezon temposunun sonucunda ise kalecileri bir bir sakatlanmıştı. Önce Tolga Zengin sakatlanmış sezonu kapatmış ardından ise yedek kaleci Cenk sakatlanarak sezonu kapatmıştı. Neredeyse sezonun son çeyreğini ise bu durumda Beşiktaş’ın en genç isimlerinden biri olan Günay Güvenç keleye geçmişti. Genç kaleci ilk olarak Club Bruge maçında sahaya çıkmış ve ne yazık ki kalesinden ilk golünü görmüştü. Üzüntüsünü ağlayarak ifade etmesi genç kalecinin bir anda taraftarın gözdesi haline gelmesine neden olmuştu. Büyük ilgi gören kaleci lig maçlarında da Beşiktaş’ın kalesini korumuş ve zaman zaman etkili kurtarışlarda yapmıştı.

Şampiyonluğun en kritik maçlarından biri olan son derbi maçında da kaleyi Günay Güvenç korumuştu. Galatasaray’ın gollerine engel olamayan kaleci tepki toplamaya başlamıştı. Tüm bunlarla beraber Günay Güvenç’in son yaptığı beğeni de olay oldu. Instagram hesabı üzerinden Galatasaray kutlamalarını beğenen genç kaleciye taraftardan tepki mesajları geldi. Durumu fark eder etmez beğeniyi bırakan Günay ise sosyal medya hesabından “Yanlışlıkla oldu. Ben bilerek yapar mıyım?” açıklamasını yaptı. Gelecek vaat eden kalecinin söz konusu beğeniyi kaldırmasının ardından tartışmalarda son buldu.

Günay Güvenç Taraftarını Kızdırdı
4.6 (91.05%) 181 votes

Bir önceki yazımız olan Gökhan Zan’da Galatasaray’a Veda Etti başlıklı makalemizde Galatasaray Instagram, Gökhan Zan ve Gökhan Zan Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Jen Selter Sosyal Medyanın Diline Düştü
Bu yazı tarihinde yayınlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir